.

Дзин Ченг Da 1 бр тава за Sim-карти Отстраняване Eject Pin Key Tool игла за iPhone 4S 5 5 6 6 Plus &за Samsung TL-071

Дзин Ченг Da 1 бр тава за Sim-карти Отстраняване Eject Pin Key Tool игла за iPhone 4S 5 5 6 6 Plus &за Samsung TL-071

BGN 0.18

Сума
Налично за поръчка

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена. [Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка Топло Совети : Пратката ќе биде договорено наскоро откако ја примите вашата цел. Времето за испорака е околу 15~60 работни дена, треба да почека многу трпеливо. Покрај тоа, пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус )Купувачот НЕ ги прифати pls не место цел. 4. Ali Express Стандард на Превозот со Следење на Информации 5. Ние ќе ги преземе следниве пакување методи 6. Мобилен телефон кабел производители поради малата коло мувла различни изглед може да биде малку различен, не влијае на користењето, ако купувачите не може да го прифати, ве молиме да не купи.

Всичко за продукта

Размер:
1
Съвместим Марка:
Apple iPhone
Номер На Модела:
за iPhone 4S 5 5 6 6 Plus
търговска марка:
Дзин Чън Да
Компоненти:
Извличане На Болт