.

3 бр. / лот HD Clear / Anti-Glare Matte Front Screen Protector Film Skin Protection за Alcatel One Touch Pixi 3 4.0 Pixi3 4.0

3 бр. / лот HD Clear / Anti-Glare Matte Front Screen Protector Film Skin Protection за Alcatel One Touch Pixi 3 4.0 Pixi3 4.0

2.06
BGN 2.00 -3 %

Сума
Налично за поръчка


[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно. 2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел. 3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
3 Компјутери/Многу HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Пред Екран Заштитник Филм за Заштита на Кожата За Алкател Еден Допир Pixi 3 4.0 Pixi3 4.0"
Функција : Јасно Екран Заштитник : *Направени од ПЕТ Материјал нуди одлична издржливост. *Екран на допир работи неверојатно совршен преку екран заштитник. *Заштита од гребнатини, нечистотија. *Лесно и брзо инсталација, нема леплива лепило, балон-слободни. *Прецизно се сечат за да одговараат со вашиот екран. *Јасни, Сјајни, Со Висок Transparence. Мат Екран Заштитник : *Направени од ПЕТ Материјал нуди одлична издржливост. *Екран на допир работи неверојатно совршен преку екран заштитник. *Заштита од гребнатини, нечистотија. *Лесно и брзо инсталација, нема леплива лепило, балон-слободни. *Прецизно се сечат за да одговараат со вашиот екран. *Анти-Отпечатоци Од Прсти, Анти-Отсјај, Убаво Чувство На Допир. (Ве молиме да го направи правилниот избор кога ќе го поставите цел, ви Благодарам!) Компатибилен Модел : * * * За Алкател Еден Допир Pixi 3 4.0 Пакет се Вклучени : 3 x Екран Заштитник (Екран заштитник како ваш избор) 3 x на Влакна Текстил
Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод во исто време. На увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме консултирајте се со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе бидат на товар при купување на објектот. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Превозот :
Ние брод во 1-2 работни ден на по расчисти исплата(со исклучок на викенд и државни празници), ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
Се враќа и Размена Политика :
Ние прифаќаме враќање и замена ако објектот има каков било дефект. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена однос на сите прашања. Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди пријатен шопинг искуство. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се постигне задоволство, ако има било кое прашање или загриженост со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Answer : ___________________________ Note :
Ако предметите се уништуваат од страна на mail превозникот, ние може да ви понуди замена или дел наплата според објектот е состојбата. Ако објектот не е како што е опишано, ние може да се направи враќање на парите или замена за вас. Ако не сте задоволни со предмети, поради некоја причина, можете да контактирате со нас за размена или да се вратат и вие само треба да се плати за враќање превозот.
Повратни информации :
Елени клиент, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба. Ќе биде многу ценет. Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.

Всичко за продукта

Материал:
Прозрачен, Мат
Воспользуйся:
мобилен телефон
Пакет:
ДА
Характеристики:
Ултра тънък, устойчив на надраскване, лесна за инсталиране
С Дребно Опаковка:
No
търговска марка:
HANPINYOU
Покритие от край до край:
No
Характеристики:
Анти-Надраскване, Тънък, Моющийся
Тип:
Защитен Защитен Защитен Капак
Тип На Протектора На Екрана:
Прозрачен, Мат
Прозрачност:
99%
Дебелина на:
0,1 мм
Директен доставка:
Поддръжка
Цени на едро:
Поддръжка
Брой:
3 бр.
Съвместим Модел:
За Alcatel One Touch Pixi 3 4.0 OT 4013D 4013X 4050 4050A 4.0 инча
Материал:
домашни любимци