.

За Oukitel / Iphone / Samsung Универсален Мързелив Палеца Моделиране На Телефон Таблет За Монтиране На Поставка Притежателя Легло, Маса, Маса Клип На Референтната Група

За Oukitel / Iphone / Samsung Универсален Мързелив Палеца Моделиране На Телефон Таблет За Монтиране На Поставка Притежателя Легло, Маса, Маса Клип На Референтната Група

3.18
BGN 3.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Мрзливи Мобилен Телефон Носителот Кревет Палецот Мобилен Паметен Телефон, Таблета Додаток Планината Стојат Поддршка Биро Десктоп Табела Стентови
За Oukitel/Iphone/Samsung Универзална Мрзливи Палецот Моделирање Телефон Таблета Планината Стојат Носителот Кревет,Маса Маса Клип За Поддршка Заградата
Брз Поглед на Оваа палецот phone држач е погоден за видови на паметни телефони со пластичен материјал, кој е совршено за гледање филмови. Во дополнително, прилагодлив ширина ви овозможи со најдобра точка на гледање.
Карактеристики 100% сосема нов и обезбедување на квалитет. Мини дизајн на простор за заштеда на енергија, вашиот може да се види филмови хоризонтално или вертикално. Компактен и лесен, многу лесен за користење за да го зачувате вашето време. Прилагодливи агли за гледање, игри или пишување, нудејќи им на најдобар гледање точка. Животната средина материјал го прави тоа трајни и безопасни за вашиот живот Млади бои за да се издвоите вашиот персонализација и збогати вашиот живот
Пакет содржина 1*Палец телефон Носителот

Всичко за продукта

Номер На Модела:
Притежателят На Телефона
зарядно устройство:
No
Съвместим Марка:
Samsung
Материал:
Пластмаса
Кола:
ДА
Има Високоговорител:
No
Държач За Велосипед:
No
търговска марка:
Лулуми
Тип На Блока:
парче
Тип:
Притежателят На Телефона
Съвместима Модел 1:
за iphone
Съвместима Модел 2:
За Huawei
Съвместима Модел 3:
За Samsung
Съвместима Модел 4:
За sony
Съвместима Модел 5:
за Xiaomi
Съвместима Модел 6:
за lenovo
Съвместима Модел 7:
За Дъга
Съвместима Модел 8:
за мухи