.

За Nokia lumia 925 закалено стъкло протектор на екрана 0.26 mm 2.5 9h защитно фолио за сигурност на подиума 925T 925.2

За Nokia lumia 925 закалено стъкло протектор на екрана 0.26 mm 2.5 9h защитно фолио за сигурност на подиума 925T 925.2

3.18
BGN 3.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка

Напомена : Од Март.1 , Русија ќе оди throght "Ali Express Saver Превозот (Само За Цел Вредноста на повеќе Од $2 & Помалку Од $5,Може да Се Следи)" , Бразил , Украина , Белорусија ќе оди преку " Ali Express Стандард за Испорака (Може да Се Следи)" . Шпанија ќе одат throguth "Correos Економија ( Само За Цел Вредност Помала Од $5 , Не Може да Се Следи)" .Други земји се уште ќе одат throght Бесплатен Превозот Начин "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Не Може да Се Следи,Без messaage сите на патот)" За Nokia lumia 925 Материјал Увезени стакло Дебелина 0.3 mm(Лепак+Стакло : 0.26 mm) Цврстина 9 H Лак Работ 2.5 Степен Transttance 99%
пакет содржина :
1*калено стакло; 1*фирма сандак;
1*Прашина-апсорбер; 1*Wet & dry Брише
Карактеристики
1.Површината е анти-масло за обработка ( Oleophobic слој ), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти;
2. Целосно поврзување , автоматски адсорпција може да се повтори, сплотени;
3. Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло;
4. Површинска цврстина : површината има цврстина на 9h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила. Алатка и копчињата не се сече;
5. Нежен допир : задниот дел од силна лепила, лесно да го инсталирате, и затоа не влијае на допир чувствителност на допир;
6. Експлозија-доказ , да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мал дел од остри, побезбеден отколку други производи од стакло;
7.Ултра-тенок стакло( T≈0.26 mm ) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.
Невозможно да се изгребат - -
2.5 D КРУГ РАБОТ -
Силна Лепливоста
насилни текст
Intallation Упатство
ЧЕКОР 1 : Чистење на екранот со комплет за чистење на мало пакет
ЧЕКОР 2 : се Отстрани Vmax филм, и го усогласи со заштитник на екранот
ЧЕКОР 3 : притиснете го центарот на екранот заштитник лесно
ЧЕКОР 4 : Де-меур мали меурчиња.
Плаќање
Во моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Westion Унија,Маестро дебитна картичка,Web Money и банката за транс .Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
РУСКИ купувачот plz оставете ни го вашето име и презиме,што е многу важно.Ви благодариме!
Превозот
1.Ние брод на wordwild,користејќи ги подолу начинот на достава на Поштенските услуги : Кина пост воздух mial,ЕМА,e Packet China ; Бизнис Експрес испорака : UPS-от,DHL, Посебни линија е предвидено од страна на платформа : CTR-ЗЕМЈИШТЕ ПИКАП,руски Воздух Plz забележите дека Кина пост обични или кина пост воздух mial е без следење на број.Ако ви е потребна за следење на број,Plz изберете и други превозот начин! 2.Plz забележите ние ќе не одговара за царински давачки.Таму може да бидат царинските давачки поради некои Царинска политика.Откако тоа се случи,plz царините себе.
Политика За Испорака -
Повратни информации Plz cheack пакетот и објектот внимателно за да бидете сигурни дека нема проблем пред да го потпише Пакет ; Ако имате било каков проблем или не се целосно задоволни со купувањето,pllz не двоумете се да con tace нас, прво пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе rsolve проблем да ве задоволи. Ако нема проблем,plz ни остави 5 започнете postive повратни информации

Всичко за продукта

Материал:
закалено стъкло
Воспользуйся:
мобилен телефон
Покритие от край до край:
ДА
търговска марка:
На брега На океана
Пакет:
ДА
Характеристики:
Ултра тънък, устойчив на надраскване, антимикробный,лесна за инсталиране
С Дребно Опаковка:
No
Тип:
Предната Филм
Съвместим Телефон Марка:
Nokia
Подходящ модел:
за Nokia Lumia 925
Статус:
В наличност
Използването на:
Защитно Със Стъклен Капак На Екрана
Състояние:
ново на пазара
Дебелина на:
0,26 mm
Твърдост:
9H
прозрачност:
99%
На Ръба На Дъгата:
2,5 градуса
Материал:
Внос на японски очила
Характеристика:
Супер е ясно