.

За Huawei Nova 5.0 Инчов Full Coverage закалено стъкло 9H 2.5 D премия защитно фолио за екрана Huawei Nova 5.0

За Huawei Nova 5.0 Инчов Full Coverage закалено стъкло 9H 2.5 D премия защитно фолио за екрана Huawei Nova 5.0

BGN 2.86

Сума
Налично за поръчка


[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно. 2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел. 3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
Целосна Покриеност Калено Стакло 9 H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Huawei Нова 5.0 Инчен
Целосна Покрие возраст
2.5 D Круг Работ
АНТИ-НУЛА
9 H Калено Стакло,Спречување на Гребнатини
УЛТРА ЈАСНО
Во 99% Висока Светлина
Чувствителни На Допир
Исто како и оригиналниот стаклен екран
Црна
Злато
Бела
Функција : *Целиот транспарентност : Реална слика и повеќе од 99 % транспарентност Многу повисоки transmittance од ПЕТ екран заштитник. *Цврстина : 9 H, 3 пати потешко отколку МИЛЕНИЧЕ екран заштитник. екранот нема да се изгребани дури и со користење тврд предмет, како што се ножеви и копчињата. *Нежен допир : На задната страна од стакло обложени со силна силиконски слој да се направи инсталација лесно и во прилог на екранот цврсто, така што да не влијаат на чувствителност на допир. *Oleophobic слој : Нано технологија на обработка за Oleophobic слој, нечистотија нешто што може да се чисти многу лесно. *Анти-да се загрози : стакло екран заштитник не ќе скршен во мали парче со остар раб. Тоа уште го држи целото парче на екранот заштитник да го заштитите вашиот телефон екран од гребење. *Додаток САМО, мобилен телефон не е вклучен. *Повеќе други модели, во нашата продавница. Компатибилен Модел : * * * За Huawei Нова 5.0 Инчен Пакет се Вклучени : 1 x Целосна Покриеност Калено Стакло Екран Заштитник (Боја како ваш избор) 1 x Чистење Алатката за Поставување

Всичко за продукта

Воспользуйся:
мобилен телефон
Покритие от край до край:
ДА
Характеристики:
Ултра тънък, устойчив на надраскване, лесна за инсталиране
Съвместим Телефон Марка:
Huawei
С Дребно Опаковка:
No
Тип:
Предната Филм
търговска марка:
HANPINYOU
Пакет:
No
Характеристики:
Анти -- Нулата, Анти -- Чип, Лоснистый, Washable
Тип:
Пълно Покритие На Предната Твърда Защита На Екрана Защитен Екран Закалена Кожа
Тип На Протектора На Екрана:
Пълно Покритие От Закалено Стъкло Предпазва Предпазител
Прозрачност:
Прозрачен Ултра Ясен
Дебелина на:
0,3 мм
Директен доставка:
Поддръжка
Цени на едро:
Поддръжка
Брой:
1 бр.
Съвместим Модел:
За Huawei Nova 5.0 Инча