.

3шт капацитивен стилус / стилове писалка за сензорен екран на таблета дръжка за Lenovo Yoga Tab 3 850 Yoga2 Yoga8 10 Yoga3 Pro Yoga 3 A7600 A5500

3шт капацитивен стилус / стилове писалка за сензорен екран на таблета дръжка за Lenovo Yoga Tab 3 850 Yoga2 Yoga8 10 Yoga3 Pro Yoga 3 A7600 A5500

3.65
BGN 3.00 -18 %

Сума
Налично за поръчка


Технички Детали :
* Висок Квалитет, Мека Трајни Совет :
* Компактен и Лесно да се Носат додека се Уште Обезбедување Супериорен Touch & Допрете Искуство.
* Висока сензитивност, допрете на екранот за допир и работи брзо.
* вашиот екран ослободени од гребење и отпечатоци.
* Мека глава за заштита на екранот со допир на вашиот подлога.
* Совршен за Игри, Пишување или едноставно Пребарување на Таблета.
* Совршен за дами таму, кои се нивните нокти направи
* Совршен за оние кои не сакаат да ги преземат нивните ракавици надвор за време на студен ден.
* Димензија : 4.5 х 0.4 х 0.4 инчен ;
* Тежина : 0.01 kg/0.03 унца
Совети : ви Препорачуваме да се купи 3lots на објектот, и ќе добиете 5% попуст за секој го поставува.
Пакетот вклучува :
3 x Перо

Всичко за продукта

търговска марка:
Сайкрези
Съвместим Марка:
Samsung
Номер На Модела:
Капацитивен Стилус
Материал:
Пластмаса