.

Оформление на автомобила предпазните колани на раменната подложка въглеродни влакна изкуствена кожа британски флаг за Mini Cooper one F52R56 R50 Clubman и CountryMan

Оформление на автомобила предпазните колани на раменната подложка въглеродни влакна изкуствена кожа британски флаг за Mini Cooper one F52R56 R50 Clubman и CountryMan

20.78
BGN 13.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка


Автомобил стил сигурносен Појас Рамо Подлога Карбонски Влакна СТП Кожа Британско знаме За Мини Купер еден F52 R56 R50 Country Man Clubman
Карактеристики : Марка : moter спорт Материјал : Вештачка кожа СТП кожа (кожни карбонски влакна) Стил : Британско знаме Боја : црна Димензии : 22cmx5.5cm Тежина : 0.15 kg Овој модел е првиот креативни продавница, професионални дизајнери развивање на прилагодена, интегрирана во Европските и Американските минималистички дизајн филозофија, фокусирајќи се кортекс себе донесе за да чувствува, да ви донесе различен лично искуство. Погледнете вид снимање Детална мапа. Оригиналната слика е на НАШИТЕ професионални фотографи снимање, Авторски права, Пиратите од се задржани. Пакетот Вклучува : 2 x Појас ракав

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Предпазни Колани И Тапицерия
Широчина На Елемента:
6cm
Името На Модела:
Мини
специални характеристики:
актуално червения кръст в сирия предпазен колан
Тегло На Продукта:
0.11kg
Дължина На Продукта:
23cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Вид На Материала:
Кожа PU въглеродни влакна
търговска марка:
DASRAITO