.

Хромирана предна централна конзола на автомобила изходна кутията на климатика рамка покритие за BMW X5 F15 X6 F16 2009-2014 аксесоар оформление на автомобила

Хромирана предна централна конзола на автомобила изходна кутията на климатика рамка покритие за BMW X5 F15 X6 F16 2009-2014 аксесоар оформление на автомобила

BGN 62.38

Сума
Налично за поръчка


Хром Автомобил Пред Централната Конзола Климатизација Штекер Покрие Рамка Намали За БМВ Х5 F15 X6 F16 2009-2014 Автомобил Стил
Карактеристики
1.Предмет : Автомобил Пред Централната Конзола Климатизација Штекер Покрие Трим
2.Сосема Нов и Висок Квалитет
3.Совршено се вклопуваат за БМВ Х5 F15 X6 F16 2009-2014
4.Лесна инсталација,со висок квалитет 3 M налепници,без дупчење потребни
Напомена :
1.Пред инсталацијата, имајте го на површината за чиста и сува, без песок/прашина.
2.Под 15 целзиусови степени, можете да го користите фен за Коса да се загрее на производот и лепливи ленти до пред инсталација.
3.Ве молиме чувајте го производот надвор од влага и прашина во рок од 24 часа по инсталацијата. Производот ги покажува

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Вътрешна Гипс
Височина На Продукта:
0inch
Тегло На Продукта:
200g
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Името На Модела:
99
Година:
2009-2014
Широчина На Елемента:
0inch
Дължина На Продукта:
0inch
Вид На Материала:
неръждаема стомана
Стайлинг за кола за BMW X5 F15 F16 X6:
Колата На Предната Централна Конзола Климатик Изходна Капак Завърши
Автомобилна стикер за BMW X5 F15 F16 X6:
Автомобили на изход ac тампон капак за BMW X5 F15 F16 X6
Материал:
Висококачествена неръждаема стомана
Автомобили:
БМВ