.

Предната глава център грил решетка капак завърши 3шт за BMW X3 F25 2011-2015 стайлинг аксесоари за автомобили!

Предната глава център грил решетка капак завърши 3шт за BMW X3 F25 2011-2015 стайлинг аксесоари за автомобили!

34.16
BGN 29.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


Објектот Fitment :
Одговара за BMW X3 план за 2011-2015
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
(Се продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите)
Материјал : Висок Квалитет на пластика.
Боја : боја е иста како во сликите.
Вклучува : 1 SET(3 еез)
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.
Лесна инсталација.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Вътрешна Гипс
търговска марка:
ЛЕТЯТ ВИСОКО