.

Брилянтна пшеница ръчно прошитая черна кожена покриване на волана за Citroen Elysee c-elysee Citroen Xsara Picasso

Брилянтна пшеница ръчно прошитая черна кожена покриване на волана за Citroen Elysee c-elysee Citroen Xsara Picasso

36.78
BGN 34.00 -8 %

Сума
Налично за поръчка

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување. Пакет содржи : 1x воланот маска, 1x игла, 1x конец, 1x напрсток, 1x двојна двострано лента, 1x scraper. Применливи автомобил тип : за Citroen c Elysee/за Citroen Xsara Picasso

Всичко за продукта

Името На Цвета:
Черна Нишка, Бяла Нишка, Червена Нишка, Синя Нишка
Тип Елемент:
Кормилни Колела И Главината На Кормилното Колело
Диаметъра На Продукта:
38cm
Височина На Продукта:
6cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Широчина На Елемента:
15cm
търговска марка:
Лъчисти пшеница
Тегло На Продукта:
0.35kg
Дължина На Продукта:
25cm