.

CARTAILOR custom fit седалките изкуствена кожа за Acura tl Car seat cover set аксесоари за интериора черен калъф протектор на седалката

CARTAILOR custom fit седалките изкуствена кожа за Acura tl Car seat cover set аксесоари за интериора черен калъф протектор на седалката

952.00
BGN 486.00 -49 %

Сума
Налично за поръчка


Забелешка
1. Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,
тогаш ни остави порака додека местото цел.
2. Ако не сте, бидете сигурни, ве молиме да ги слика на вашиот автомобил седишта за нас,
ние ќе се провери и потврди пред да се произведуваат.
3.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања.
Благодарам многу.
Целосен сет седиште опфаќа за Акура tl столче покрие додатоци за автомобили седиште добар квалитет стп кожа
маска места заштита црна бесплатен превозот од EMS, како и обично.
Материјал : Висина на Квалитетот на СТП Кожа & Сунѓерот & Не-плетени Три Композитни Слоеви.
Големина : Прилагодено столче покрие & одговара совршено .
Бруто Тежина : 5. 0kgs/set.
Превозот начин : Бесплатен Превозот од EMS, како и обично.
Декларација : There is 1 модел одговара за Акура TL 2009-2012 година верзија автомобил места.
Ве молиме проверете дали оваа верзија е исто како вашата внатрешна автомобил места или не .
Тогаш ни остави порака додека местото цел.Ви благодариме.
Постојат различни дизајн и боја во нашата продавница. Ве молиме изберете слободно, тогаш можете да не контактирате преку е-маил.
Известување : Поради камерата,осветлување,го следи и други причини различни ефекти што можете да ги видите на компјутер,
производ слики може да постои со производот добивате боја разлики, вистинските бои што
добиваат вистинска стоки ќе преовладува. Ви благодариме.
Верзијата на автомобил места што следат ,ве молиме проверете дали оваа верзија е исто како твое. Ви благодариме.
Одговара за Акура TL 2009-2012 Година Верзија
Висина на квалитетот на три слоеви на композитен материјал(пријателски за животната средина материјал)
Висина на квалитетот на СТП кожа & Висина на квалитетот на сунѓерот & Квалитет не-плетени
100% во вид на вистински снимање за Акура TL 2008 Година
Задниот екран
Примерокот покаже(само прикаже производи)

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Седалките И Опора Седалки
Височина На Продукта:
50cm
Широчина На Елемента:
60cm
Номер На Серия Mfg:
обичай на столчето за кола
Вид На Материала:
PU
Дължина На Продукта:
155cm
Тегло На Продукта:
5.0kg
специални характеристики:
decotive & protect Your car Insert seat
Приложимо Сезон:
Четири Сезона
търговска марка:
КАРТЕЙЛОР
комплектная детайл:
>10
Тип Елемент:
размерът / видът на предните и задни седалки с пълно покритие
Позиция № :
JK-162
Цвят:
13 цвят като на снимката
Материал:
Качествена изкуствена кожа и полиэфирное влакна
Функция 1:
Калъф за столче за кола от изкуствена кожа
Функция 2:
столчето за кола
функция 3:
протектори за автомобилни седалки
функция 4:
аксесоари за автомобили
Марка На Автомобила:
За Acura tl 2009-2012 година на издаване
Начин на доставка:
безплатна доставка EMS( не включва митнически такси)