.

Ke LI MI багажника на колата багаж на капака довършителни отделение лента за закрепване нитове за TOYOTA, LEXUS, NISSAN стопорные скоби

Ke LI MI багажника на колата багаж на капака довършителни отделение лента за закрепване нитове за TOYOTA, LEXUS, NISSAN стопорные скоби

6.40
BGN 6.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Црна Пластика Авто Багажникот Багаж Опфаќа Оддел Панел Retainer Клипови прилепува Fastener Занитвам За Lexus Хонда, Тојота Автомобил Nissan стил
Авто toyota, Lexus багажникот опфаќа панел тока за Каиш
багажникот покрие панел прилепува автомобил багажникот покрие клипови
Состојба : Нова
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Е применливо : Toyota, Lexus Хонда, Нисан и така натаму
Тојота : 90467-06175
Тојота : Solara 1999-2008
Lexus : ES300 1996-2003
Хонда : 90667-SA0-0030
Nissan : 76996-01 P02
Тојота : 90467-08186
Camry 1999 - На
Перформанси : огноотпорни изолација, не е лесно да стареењето, висока температура, ниска температура отпор. (Температурата на работа : -10-45 степени)
Цели : 1) : се користи во автомобилската на врати, прозорци, багажникот, предната маска за внатрешни работи седишта, со фиксна.
2) : механички индустриски делови линкови и фиксно.
3) : линкови до други видови на одборот и фиксна со
Употреба : еден клик, само го користите прстите за да се заврши работата. Едноставен и лесен.
Опис : Овие занитвам сврзувачки елементи се изработени од пластични материјали, погоден за автомобил употреба.
Автомобил 's добар додаток, најчесто се користи за монтирање страна здолништа, браници и други украси. Овие клипови се погодни за цврсто се држи нешто во добра дијаметар дупка.
Тие може да се користи на автобуси, возови, авиони, камиони, каравани и автомобили.
Ве молиме Потврдете Големината пред Купување
1230 Големина : Прибл.
Глава Дијаметар : 15.5 mm
Матични Должина : 15.5 mm
Се вклопува Дупка Големина : 6.2*6.5 mm
За Нас
Нашата компанија започна во јануари 2012 година. Од тогаш ние сме биле посветени на обезбедување на потрошувачи и трговци во светот, со директен пристап до стотици фабрика shopfloors околу Азија преку нашата интернет канали. Ние додадете професионални вредност во процесите на мало купување, фабрика директни извори, производ презентација, контрола на квалитет, и цел исполнување.
Имаме над 300 колеги развој и управување на оваа платформа. Нашиот менаџерски тим има над 10 години меѓународно искуство во производство на работење, менаџмент консалтинг и e-commerce.
Ние сме биле наградени со импресивен раст. Ние се служи во текот на милиони корисници ширум светот, и ние сме ракување илјади на мало и трговија на големо наредби секојдневно.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на .com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна , и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот
1). Превозот цена и Време во транзит : Кликнете на "Превозот Време и Цена" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 2 до 7 работни дена. Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Закопчалката И Стяга
Тегло На Продукта:
0.01kg
Височина На Продукта:
1.54inch
Името На Модела:
1230-30
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
търговска марка:
KE LI MI
Широчина На Елемента:
0.65inch
Дължина На Продукта:
1.58inch
Вид На Материала:
Найлон
Цвят:
Черен
Състояние:
чисто нов
Работна Температура:
-10-45 градуса
Приложимо кола:
скоби за затваряне на багажника
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
Замени:
скоба на багажника
Марка На Автомобила:
За Toyota Lexus голям
is_customized:
Yes
MOQ:
30 бр. / лот