.

10шт крило, броня, капак страничен гарнитура рамка, която панел довършителни стопорные скоби, крепежни елементи за Honda Accord, Civic и CR-V и Acura 91501-S04-003

10шт крило, броня, капак страничен гарнитура рамка, която панел довършителни стопорные скоби, крепежни елементи за Honda Accord, Civic и CR-V и Acura 91501-S04-003

4.80
BGN 4.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на нашата продавница.
Нашиот објект е 100% исто како опис. Имаме богата меѓународна трговија и превозот искуство. ние можеме да понудиме добар квалитет и одлична услуга и да ви помогне да заштедите на трошоците. Многу и многу злато и сребро стандард купувачи купите многу различни елементи од нашата продавница и ги продаваат во нивните земји. Со нетрпение очекувам да соработка со вас наскоро. 10 Pcs Фендер Браник Худ Страна Гарнитури на Врата завртување на Трим Retainer Клипови сврзувачки елементи За Хонда Спогодба Граѓански CR-V Акура 91501-S04-003
Функција :
1) Push-тип retainer
2) Боја : црна
3) Материјали : најлон
4) Дел Број : 91501-S04-003
5) Големина :
Глава Дијаметар : 20mm
Матични Должина : 10мм
Се вклопува Во 8мм Дупка
6)Компатибилен :
за Акура MDX 2001-2011
за Акура RSX 2002-2006
за Акура Интегра 1996-2001
за Акура CL 1997-1999
за Хонда Граѓански 1996-2011
за Хонда Граѓански del Sol 1996-1997
за Хонда Спогодба 1996-1999 година
за Хонда, CR-V 2000-2006
за Хонда Елемент 2003-2011
за Хонда Фит 2007-2011
за Хонда Одисеја 1999-2011
за Хонда Пилот 2003-2011
за Хонда Ridgeline 2006-2011
за Хонда Увид 2000-2010
за Хонда S2000 2008-2009
за Хонда Прелудиум 1997-2001
Како да се Платат?
1.Ние само ја прифати alipay на , можете да платите со кредитна количка, тоа не е проблем. Како што знаеме,alipay ви овозможува да испратите плаќање брзо и безбедно на интернет.
Како да се достави?
Ние само бродот на објектот на адреса на . Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака. Ако сакате да ни испратите друга адреса, ве молиме промени точна адреса во пред да плаќаат.
За Давачки и Царинење Такси
Како што знаете,на царинските давачки и данок треба да се плаќа за секоја предмети ако објектот е отворен и се прегледуваат од страна на царината во вашата земја. Нашата цена не вклучува Давачки, Вредност Даноци, Царинење Такси и други давачки. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред ставање на ред.
Доколку предметот се враќа во нас како последица на купувачот одбие да плати тие трошоци,ние не би го испрати при вас повторно, освен ако купувачот го заврши оние такси.
Ако сакате ни да ви помогне да се намали царинската такса, ве молиме контактирајте не и кажете ни колку вредност треба да бидат означени на фактурата. тогаш ние ќе направи како што ти рече.
Како да се песна?
Ние ќе им понуди на превозот број за вас, откако ќе го испрати предметот до вас. можете да ги пратите овој превозот број во 3-5 работни дена подоцна во Кина Пост веб-сајт. Тоа е, рече дека ние сме испратени на овој објект за вас. Можете исто така да ги пратите овој превозот број во Пост веб-сајтот на вашата земја по оваа точка ја остави кина царината. Ако ви се најде, ако не можете да ги пратите овој превозот број во пост веб-сајтот на вашата земја, можеби поштата не испратите превозот информации на веб-сајт или тоа е одложен за да го испратите,но тоа се уште е на превозот сега. Не грижете се за ништо.
Како да се врати?
Ние прифаќаме да се врати оваа точка ако не ви се допаѓа тоа откако ќе го добие. Но, треба да се плати превозот цена кога ќе го испрати назад. Нашето враќање адресата е напишана на , па ве молиме да го испрати назад до нашата точна адреса. Ако не можете да ја најдете, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви даде детали од нашата адреса.
Како да се вратат?
1.Ние ќе рефундирање на ЦЕЛОСНА исплата со ОПРАВДУВАЊЕ ако не можете да добиете оваа точка на крајот.
2.Ние ќе рефундирање на ЦЕЛОСНА исплата wiht НИКАКВО оправдување ако овој објект е оштетен или скршен во превозот процес.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Вътрешна Гипс
Тегло На Продукта:
20g
търговска марка:
мучки
Вид На Материала:
Пластмаса
Името На Модела:
B26
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
Височина На Продукта:
0.8cm
Дължина На Продукта:
2cm
Широчина На Елемента:
1cm
модел автомобил 1:
за Acura MDX 2001-2011
модел на автомобила 2:
за Acura RSX 2002-2006 година
модел на автомобила 3:
за Acura Integra 1996-2001
модел на автомобила 4:
за Acura CL 1997-1999
модел на автомобила 5:
за Honda Accord 1996-1999
модел на автомобила 6:
за Honda CR-V 2000-2006
модел на автомобила 7:
за Honda Odyssey 1999-2011
модел на автомобила 8:
за Honda Pilot 2003-2011
модел на автомобила 9:
за Honda Ridgeline 2006-2011
модел на превозното средство 10:
за Honda Insight 2000-2010