.

CARTAILOR seat cover fit for Subaru Outback 2015 2011 седалките аксесоари комплект изкуствени кожени възглавници столчета за автомобил опора

CARTAILOR seat cover fit for Subaru Outback 2015 2011 седалките аксесоари комплект изкуствени кожени възглавници столчета за автомобил опора

952.00
BGN 486.00 -49 %

Сума
Налично за поръчка


Забелешка
1. Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,
тогаш ни остави порака додека местото цел.
2. Ако не сте, бидете сигурни, ве молиме да ги слика на вашиот автомобил седишта за нас,
ние ќе се провери и потврди пред да се произведуваат.
3.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања.
Благодарам многу.
целосен сет на меките стп кожа столче покрие бесплатен превозот од Меѓународниот брз експрес .
Материјал : Висина на Квалитетот на СТП Кожа & Сунѓерот & Не-плетени Три Композитни Слоеви.
Големина : Прилагодено столче покрие & одговара совршено .
Бруто Тежина : 5.0 килограми/set.
Декларација : Има 4 модел ( # 1- # 4 ) одговара за Субару Пустош 2015/2011/2010 година автомобил места.
Ве молиме изберете една која е ист стил како вашата внатрешна места.
И тогаш ни остави порака додека ќе се одржи редот. Однапред ви благодариме.
Постојат различни дизајн и боја во нашата продавница. Ве молиме изберете слободно, тогаш можете да не контактирате преку е-маил.
Известување : Поради камерата,осветлување,го следи и други причини различни ефекти што можете да ги видите на компјутер,
производ слики може да постои со производот добивате боја разлики, вистинските бои што
добиваат вистинска стоки ќе преовладува. Ви благодариме.
Верзијата на автомобил места што следат ,ве молиме да се избере една која е иста како и вашата верзија.
Ни остави порака додека местото на ред, благодарам.
# 1 Одговара за Субару Пустош 2015-2017 Година Верзија
# 2 се Вклопуваат за Субару Пустош 2010-2014 Година Верзија
# 3 Одговара за Субару Пустош 2004-2009 Година Верзија
# 4 Одговара за Субару Пустош 2010-2014 Година НАС Верзија
Ве молиме изберете една која е иста како и вашата верзија, тогаш ни остави порака , ви благодариме.
Висина на квалитетот на три слоеви композитни материјали
Висина на квалитетот на СТП кожа & Висина на квалитетот на сунѓерот & Квалитет не-плетени
100% реално снимање одговара за Субару Пустош 2014 Година НАС Верзија # 4 Модел
Задниот екран
Примерокот покаже(само прикаже производи)

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Седалките И Опора Седалки
Височина На Продукта:
50cm
Номер На Серия Mfg:
индивидуален калъф за столче за кола
Широчина На Елемента:
60cm
специални характеристики:
защита на столчето за кола и лесна инсталация
Вид На Материала:
PU
Дължина На Продукта:
155cm
Тегло На Продукта:
5.0kg
Приложимо Сезон:
Четири Сезона
комплектная детайл:
>10
търговска марка:
КАРТЕЙЛОР
Име:
Седалките и подложки за автомобилни седалки от изкуствена кожа
Позиция № :
JK-156
Цвят:
13 цвят като на снимката
специални характеристики:
Направете вътрешно седалка за по-красив и защита на столчето за кола
Материал:
Висококачествена кожа PU с гъба
Is_customized :
yes
подходящ:
обичай подходящи места на капака
Характеристика:
столчето за кола протектор
feature2:
пълно покритие на столчета за автомобил
Марка На Автомобила:
подходящ за автомобил Subaru Outback 2004-2017 година на издаване