.

За Suzuki Vitara външен и вътрешен протектор на прага на педала на посрещат с табела 8шт от неръждаема стомана с логото на

За Suzuki Vitara външен и вътрешен протектор на прага на педала на посрещат с табела 8шт от неръждаема стомана с логото на

99.20
BGN 76.00 -23 %

Сума
Налично за поръчка


Нерѓосувачки челик Врата sill scuff плоча Guard 8pcs За Suzuki Vitara 2016 година (со лого) Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Изработени Од нерѓосувачки челик Inculde : 8pcs Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е во прилог.
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод потврдените адреса за Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради Акции Статус и време, ние изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Време на испорака : Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. За Нас Сите производи во нашата продавница може да се меша! Мало и на големо се добредојдени! Ве молиме контактирајте со нас за повеќе селекции! Било истрага, pls не двоумете се да контактирате со нас, нашиот одговор во рок од 12-24 часа максимум.

Всичко за продукта

Името На Цвета:
Червено, Синьо, Сребристо
Тип Елемент:
Вътрешна Гипс
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Височина На Продукта:
0inch
Вид На Материала:
неръждаема стомана
Името На Модела:
за Suzuki Vitara 2016
Година:
2016
търговска марка:
Черк
Широчина На Елемента:
0inch
Дължина На Продукта:
0inch
Тегло На Продукта:
1.3kg