.

Висококачествен кожен кола с дистанционно управление кожен калъф за Ford Focus 2 Focus3 седан, хетчбек калъф за ключове на автомобила автомобилни части

Висококачествен кожен кола с дистанционно управление кожен калъф за Ford Focus 2 Focus3 седан, хетчбек калъф за ключове на автомобила автомобилни части

7.14
BGN 6.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : кафена/црна Пакет : 1pcs Цел : декоративни заштита на копче, спречување на корозија, Инсталација Настава :
Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно Installtion Не Дупчење Штета
Пријателски потсетување : ве Молиме споредете ги вашите производот пред купување на добар производ својства во автомобил копче за слика, вашиот автомобил копчиња и слики на иста како и клучевите од колата за да се утврди купување! Ви благодариме


Всичко за продукта

Вид На Материала:
Най-Горния Слой На Кожата
търговска марка:
ВОМРКА
Цвят:
Черно и кафяво
Материал:
Естествена кожа + ПУ + ключодържател от неръждаема стомана
Подходящ за автомобили:
за Ford Focus 2 Focus 3
Размер:
M/L/XL/XXL
Модел:
Чист Цвят
Стил:
Бизнес и мода
Подходящи за пода:
мъж и жена
Затворен път:
Вид на капака