.

1бр 3 бутона силиконов калъф за ключове на автомобила капакът е подходящ за Fiat 500 Punto, Bravo Panda черен червен зелен син

1бр 3 бутона силиконов калъф за ключове на автомобила капакът е подходящ за Fiat 500 Punto, Bravo Panda черен червен зелен син

BGN 3.18

Сума
Налично за поръчка


Интересно Поврзани Производи
Име На Производ :
3 копчиња Силикони Автомобил Копче Случај за Фиат 500, Punto, Браво, Панда
ОПИС :
1. Направен од Силикон материјал
2. Мие, flexiable, bendable.
3. Боја : ве Молиме да се забележи САМО "Сјај Светло Зелена" и "Сјајот Светло Сина" боја се светат во темница. Други бои како Црна, Црвена,црвена Роза НЕ светат во темница!
4. Одговара за Фиат 500, Punto, Браво, Панда.
(Ве молиме проверете на сликата подолу за вистински Автомобил Клуч кој одговара за нашите клучни случај)
ПАКУВАЊЕ ЛИСТА :
1 Buc копче случај
ВНИМАНИЕ : Само следниве автомобил копче може да ја користите нашите клучни случај. Ве молиме проверете го тоа внимателно. Ви благодариме!
Карактеристики на Силиконски Автомобил Копче Случај
Производ Слики :
Нашата порака до нашите вредни клиенти : 1.Ние сме посветени на обезбедување на разумни квалитетот на разумна цена. 2.ние го цениме вашиот повратните информации и коментари. 3.кога не сте задоволни со нашите производи или услуги,ве молиме да комуницирам со нас за решавање на проблемите. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со satisfatory решение. Така, ве молиме да не ни остави негативен рејтинг.Ве молиме да ни даде можност да разговара со вас. Плаќање : прифаќаме само на плаќање е дозволено од страна на .Кога ќе се регистрирате со , ќе мора поврзани насоки од . Испорака : 1.Ние ќе брод од вашиот парцела, како е можно поскоро. Нормално во рамките на 1-7days. 2.За нормално породување, како што се Кина Пост Регистрирани Воздух пошта, потребно е 20days-60days да се дојде до вас во зависност од различни земји и региони. За Експрес Испорака, како што се ЕМС, нормално тоа ќе се достави во рок од 7-20days. Сепак, за сите на превозот метод, ние не може да ги контролира, па така, ве молиме да не обвинуваат нас на превозот времето што е надвор од нашата контрола. Како да се соберат вашиот парцела? 1.За препорачана пошта услуга како што е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,нормално вашата локална скопска ќе ви испрати "Парцели Колекција reciept" на вашата адреса. Потоа можете да се донесе овој "Парцели Колекција reciept", заедно со вашата Лична Карта, и да одат во вашето локално поштата за потврда на вашиот парцела. 2.За Експрес Испорака услуга како EMS, треба да се обезбеди валидна контактирајте број, deliveryman ќе ве контактираме кога тие се на доставување на пратката. И тие директно ќе се достави пратката до твојата адреса. Гаранција : 1.ако најдете производот е неисправен од страна на време ќе ја добијат, можете да се вратите на стоки за нас. Сепак треба да бидат одговорни за превозот цена. 2. Само orginal објект во нејзината оригинална амбалажа може да се врати. ВИ БЛАГОДАРАМ ЗА СЕ НАШИТЕ КЛИЕНТИ!

Всичко за продукта

търговска марка:
МИКОШКА
Вид На Материала:
Силикагел