.

Универсален водоустойчив облегалката на столчето за кола чехъл мръсотия защитно покритие Дете Дете Дете анти-удар на мат Мат от кал авто организатор чанта за съхр?

Универсален водоустойчив облегалката на столчето за кола чехъл мръсотия защитно покритие Дете Дете Дете анти-удар на мат Мат от кал авто организатор чанта за съхр?

6.72
BGN 6.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики :
Водоотпорен материјал,тоа е лесно да се мијат и чистат,се неопходност за вашето бебе
Оваа Seatbelt Перница ќе ви помогне удобно поддршка на главата и вратот
Спиење безбедно километар по километар без болки во вратот и рамото
Ги штити целиот седиште против кал, нечистотија и влажни чевли
Деца Поместена столче заштитник може да се опремени или под Дете столче за заштита на седиште тепих или на задниот дел на предните седишта за да се заштитат од мали нозе.
Хранење шише и бебе пелени може да се стави во тоа
Спецификација : Материјал : Полиестер влакна
Боја : Како на сликата
Големина : 76*44cm/29.64"*17.16"
1 X Седиште Назад Заштитник Маска
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на !
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Седалките И Опора Седалки
специални характеристики:
Съхранение & Tidying, Основната Функция На
комплектная детайл:
1
Номер На Серия Mfg:
Авто Устойчив На Удари Мат
Приложимо Сезон:
Четири Сезона
търговска марка:
ВОДУЛ
Тегло На Продукта:
0.11kg
Дължина На Продукта:
29.64inch
Вид На Материала:
Polyester
Височина На Продукта:
0.1cm
Широчина На Елемента:
17.16inch
Цвят:
Черен
тип 1:
калъф за столче за кола
тип 2:
столчето за кола протектор
Тип 3:
Автомобилна Седалка
номер на продукта:
126934