.

5 Степенна Дръжка На Скоростния Автомобил С Багажником И Черна Линия За Seat Arosa От 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003

5 Степенна Дръжка На Скоростния Автомобил С Багажником И Черна Линия За Seat Arosa От 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003

20.61
BGN 12.00 -42 %

Сума
Налично за поръчка


Висок Квалитет на Автомобил Стап Опрема Shift Knob Со Подигање Одговара За Седиште Arosa 1997-2003 5 брзини мануелен МТ Опрема се Држи копчето Shift Knob ОЕМ Број : 6 X0 711 118 F Менувачот тип : 5 брзини мануелен Вметнете дупка големина : 12 MM Состојба : 100% нови резервни производ во Боја : Црна Вклучени се : Промена Knob x 1 Материјал : Висок квалитет на СТП кожа и ABS пластика Забелешка : ве Молиме Проверете ја Вашата Опрема Shift Knob за Да се Обезбеди
Ние прифаќаме Alipay исплати само. ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност,Царинење Такси и Други давачки.
Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на превозот систем : www.17track.net Или www. global.cainiao.com Или www.yw56.com.cn
Ако ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди оценка,Кога ќе го купите повторно,ќе им понуди 5% . Позитивни повратни информации со 5 ѕвезди оценка,тебе и мене се среќни секој ден
Нашата цел е да го направите вашиот избор полесно и да ги зачувате вашите пари. Подобро autoparts, Подобар живот.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Кръвоспиране Превключване На Предавките
Широчина На Елемента:
5cm
Дължина На Продукта:
5cm
Височина На Продукта:
27cm
Тегло На Продукта:
0.15kg
Година:
1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003
Вид На Материала:
ABS + PU
търговска марка:
kangbeier
Името На Модела:
6X0711118F