.

Автомобилна врата на замъка пръстен капак стикер за Mercedes Benz Glk200 260 300 E200L E260L E300L E320L E400L Cls300 Cls350 светоотражающая стикер

Автомобилна врата на замъка пръстен капак стикер за Mercedes Benz Glk200 260 300 E200L E260L E300L E320L E400L Cls300 Cls350 светоотражающая стикер

BGN 3.18

Сума
Налично за поръчка


опис :
1.тип : Рефлексивни налепници
2.боја : зелена,сина.жолта,црвена
3.материјал : ПВЦ Рефлексивни
4.Hight квалитет, боја не е лесно да исчезнат, Зголемување на стапките на враќање место.
5.Лесно да се инсталира , доаѓа со грбот лента,само се држи на автомобил.
6.пакет : 1 buc
Оваа одраз техника се базира на тековниот на светот повеќето напредни микро кристалните решетки рефлексивни зрачење технологија на мисловните материјал, рефлексивни интензитет, супер типичен рефлексивни сила може да достигне 300 CD/lx/м2.
ph oto покаже :
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме
нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако сте задоволни со вашиот
купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба
Оценка (НСД) на 5.
Answer : ___________________________ Note : Оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација.

Всичко за продукта

търговска марка:
Мхунг
Поставянето На Стикери:
дръжка
Материал:
Въглеродни Влакна
20149:
За Glk200 260 300 E200L E260L E300L E320L E400L Cls300 Cls350