.

липса на мирис е напълно заобиколен от специални автомобилни постелки износоустойчиви нескользящие килими водоустойчив килими за VolvoXC90 7 места

липса на мирис е напълно заобиколен от специални автомобилни постелки износоустойчиви нескользящие килими водоустойчив килими за VolvoXC90 7 места

476.80
BGN 310.00 -35 %

Сума
Налично за поръчка


Специјални патосници за Volvo XC90 7seats
Забелешка за вас :
Кога ќе нарачате, ќе треба да оставите порака да ни каже : што треба производ во боја и на вашиот автомобил модел , ќе испрати овој производ за вас според вашите потреби и барања,ви благодариме!
Боја избори 1 : Црна
Боја избори 2 : Беж
Боја избори 3 : Браун
Боја избори 4 : Сива
Боја на избор се 5 : Темно Кафеава боја
Детали за производот :

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Постелки И Килими
Тегло На Продукта:
3.5kg
Дължина На Продукта:
135
Вид Подови Изтривалки:
Кожена Подложка
За Марки Автомобили / Модели:
Волво
специални характеристики:
носят-сопротивляющся, здрав, водоустойчивый ,лесен за почистване, non-slip
Запълващ Материал:
Натурално Влакно
Височина На Продукта:
35
Името На Модела:
37006
Широчина На Елемента:
60
Вид На Материала:
изкуствена кожа
Тип Елемент:
Постелки И Килими
Марка На Автомобила:
Подходящ за Volvo XC90 7 места
Вид На Материала:
Кожа
Избор на цвят 1:
Черен
Избор на цвят 2:
Бежов
Избор на цвят 3:
Кафяви
Избор на цвят 4:
сив
Избор на цвят 5:
тъмно кафяв
Количество На Продукта:
2 броя стелки (автомобилни постелки за 5 места)
Тип Етикети:
автомобилни постелки