.

Безплатна доставка 2 елемента 1.5 мм плоска часовник сапфир кристал за ремонт часа с възможност за избор на размери 28/28. 5/29/29. 5/30 мм

Безплатна доставка 2 елемента 1.5 мм плоска часовник сапфир кристал за ремонт часа с възможност за избор на размери 28/28. 5/29/29. 5/30 мм

26.38
BGN 18.00 -32 %

Сума
Налично за поръчка

2pc 1.5 mm Рамен Види Sapphire Кристално
Дебелина : 1.5 mm
Големина : 28/28.5/29/29.5/30
Пакетот вклучува : 2pc sapphire
Ве молиме оставете порака на која големина сакате, или тоа ќе биде испратена по случаен избор
Пакетот може да се разликува, ве молиме да забележите

Всичко за продукта

Цвят:
280, 285, 290, 295, 300
Тип Елемент:
Ремонтни Инструменти И Комплекти
Широчина На Елемента:
0.15cm
Тип:
Кристали
Дължина На Продукта:
0.15cm
търговска марка:
WRTOR
Тегло На Продукта:
0.1kg
Характеристика:
часовници кристални
Материал:
Сапфир
Номер На Модела:
ЛБС15-28
Диаметъра На Продукта:
0.15cm
Височина На Продукта:
0.15cm