.

За Liitokala Lii-300 12V 1.5 A захранващ адаптер 12V 18650, Зарядно устройство EU / US Plug DC 5.5* 2.1 мм изходен източник на захранване

За Liitokala Lii-300 12V 1.5 A захранващ адаптер 12V 18650, Зарядно устройство EU / US Plug DC 5.5* 2.1 мм изходен източник на захранване

BGN 8.80

Сума
Налично за поръчка


карактеристики карактеристики : Високо ефективни, безбеден и сигурен, еколошки пластични школка Изграден во пренапонска заштита, во текот тековната, краток спој заштита текст : Влезен напон : AC100 ~ 240 V 50 ~ 60 Hz 0.2 Почеток тековната влијание : 40 A / 230 VAC излез : Излезен напон : 3 ~ 24 V Излез тековната : 180m A ~ 5 A Напон точност од 5% Бран и бучава (мвп-p) Линеарна прилагодување + 0.5% Макс температурата коефициент на 0.02% / + C, почетокот време на помалку од 1 s (240 текст, Io = 100% ), На времето на мирување е поголема од 20 ms (240 текст, Io = 100% ) на животната средина : Работна температура од 0 до 40 ° C, 10% ~ 90% RH (без кондензација) температура на Чување-20 до 85 ° C, 5 ~ 95% RH (не-кондензирање) Височина На заштита на : Заштита функција : заштита од Преоптоварување од 105% 150% на номинална моќност, може да се врати автоматски Изолација отпор : AC влез-излез 2000 V / 10m A AC, 1 min Текст-школка AC 3000 V / 10m A AC, 1 мин. отпор на Изолација : влез-излез од повеќе од 500 М Омега-омега = 500 M DC школка текст 500 V средина : Ладење : Природно Ладење Почитувани купувачи : Здраво, Добредојдовте на вас! Ова е Liitokala и Vari Core две мулти-функција на Полначот на дистрибутер продавница! Производите се испратени директно во фабриката. Оригиналниот автентични за ставање во промет, со висок квалитет! Ние, исто така претставниците на големите брендови 18650 литиум батерии, 100% земјата на потекло на увозот : NCR18650 B, INR18650-25 RM, INR18650-30 Q, HG2, HE2, HE4, VTC4 и така натаму. Батерија 18650 стабилност е многу добар, широко се користат во главните електронски полиња. Добредојдовте најголемиот дел нарачки, ве молиме да бидат слободни да контакт со сервисот. Ние се чека за вашето барање 24 часа на ден. 1. Во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да СООДВЕТСТВУВА НА вашиот Превозот адреса. 4. Сликите прикажани се не вистински објект и се само за вашиот референца. 5. ВРЕМЕТО на ПРЕФРЛУВАЊЕ УСЛУГА е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го следат испраќање и се backto вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради разликите во статус и акции на време, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 1. Ограничена гаранција на неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или лошо по приемот). Додатоци доаѓаат со гаранција. 2. Неисправни предмети МОРА да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите погоре-политика предмети наведени по нарачување на ! 1. Сите елементи МОРА да се врати во оригиналната амбалажа и МОРА да се обезбеди нас со превозот на следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел. 2. НИЕ ЌЕ ги ВРАТИ ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ВРЕДНОСТ НА ПОБЕДНИКОТ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ОТКАКО Купувачот и Продавачот ја откажете трансакцијата. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 3. Ние ќе ги сноси трошоците за превозот, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.

Всичко за продукта

Изход Стандартна:
Включете САЩ, включете на ЕС
Бързо зареждане:
No
Воспользуйся:
Стандартна Батерия
Номер На Модела:
1.5-2
Тип:
USB, електрически
Номер На Батерията:
1
Интелигентно Зареждане:
ДА
екран на дисплея:
No
търговска марка:
liitokala
Пакет:
No