.

Безплатна доставка високо качество съвместим гол проектор лампа 78-6969-9693-9 за 3 м H10/S10 проектор 3 бр. / лот

Безплатна доставка високо качество съвместим гол проектор лампа 78-6969-9693-9 за 3 м H10/S10 проектор 3 бр. / лот

112.00
BGN 106.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Висок квалитет на компатибилен голи проектор светилка 78-6969-9693-9 за 3 M H10/S10 проектор
Опис На Производот : Име На Производ Проектор Светилка Дел Број 78-6969-9693-9 Состојба 100% Сосема Нов Компатибилни Модели
H10/S10
Wattage HSCR130 W Инсталација Лесна Инсталација. Не Само Една Гола Сијалица Гаранција 120 Дена Гаранција Пакет Стандарден Пакет Со Мали Картон За Секое Парче На Превозот :
Експрес Курир
Време на испорака(нормална состојба)
Земја
DHL
5-7 дена Соединетите американски Држави , Канада , Австралија , Велика Британија , Франција , Германија , Шпанија , Италија , Европски Земји Итн.
Јужна Кореја , Обединетите Арапски Емирати , Тајланд , Јапонија , Малезија , Мексико , Сингапур И Сл. ( Освен Оддалечена Област )
EMS
7-18 дена
Руската Федерација , Бразил , Аргентина , Перу , Чиле , Турција , Индија, Итн
Хонгконг Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Mail
8-39 дена
Далечна Земја или Област Ние ги користиме на курирската служба DHL , UPS-от , FEDEX , EMS , EUB , Пост Воздух Пошта или слично да брод од објектот. 1 .Стоките ќе бидат испратени во рок од 2 дена по ред прифатени . (Освен ако посебни околности ќе се одлага време) 2 .На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време и можете да го најдете објект онлајн. 3 .За меѓународните пратки, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да се провери вашиот производ. Ние ги користиме повеќето разумни испорака за вас. 4 .Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Ние само се справи со превозот. 5.Товарни НЕ ги покриваат дополнителните трошоци на далечинскиот регионот. Тоа е подобро да се потврди со нас пред цел. Ако вашето место е оддалечена област ние имаме право да испрати со ЕМС или Пост воздух mail. Ако вашата земја припаѓаат на DHL Express Курир , но ќе се оддалечена област, имаме право да испрати до вас преку ЕМС. Услови и Услови на Плаќање
Зачувам е првата опција на плаќање нарачување преку Ali Express. Преку Зачувам, може да се плати со помош на
Moneybookers
Кредитна Картичка (Visa, Master Card)
Т/T (Банкарски)
Western Union
На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay.com, водечки трети лица онлајн
плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без
изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е
само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.
Ние брод да се потврди цел адреса само. Ве молиме потврдете ќе адреса, кога ќе цел објект. Ако ви треба промена на адреса ве молиме ни e-mail пред да се испрати објект. Гаранција и Враќање :
Оваа светилка е обезбеден 120 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор. Ве молиме ни E-mail, пред да се вратат на неисправни објект. Клиентите можат да поднесат барање за замена или рефундирање на помалку превозот и ракувањето во рок од 30 дена од денот на приемот.
Ако враќањето е предизвикана од страна на квалитетот на производот или грешка од нас, ќе им се гарантира да се добие 100% наплата. Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и сите додатоци.
Купувачи се одговорни за исплата на превозот и ракувањето со обвиненија за размена.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
WX36/X30/X30N/X31/X35N/X36/X46
търговска марка:
bipu