.

Съвместима лампа на проектора за EIKI 610 289 8422/LC-SM1 / LC-SM1+/LC-SM1E/LC-SM2/LC-XM1

Съвместима лампа на проектора за EIKI 610 289 8422/LC-SM1 / LC-SM1+/LC-SM1E/LC-SM2/LC-XM1

100.80
BGN 96.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
BOXLIGHT SP-5 T, SP-6 T, XP-50 МЕТРИ, XP-5 T
CANON НН-5100, ЛВ-5110, ЛВ-7100, ЛВ-7105, ЛВ-7105 E
EIKI LC-SM1, LC-SM1+, LC-SM1 E, LC-SM2, LC-XM1
INFOCUS LP260
SANYO PLC-SW10, PLC-SW15, PLC-SW15 C, PLC-XW10, PLC-XW15, PLC-XW15 N
Дел Број : 610 289 8422, 610-289-8422, 6102898422, ЛВ-LP10 / 6986 A001 AA, POA-LMP31, SP-ЛАМБА-LP260, XP5 T-930 Wattage : 130 W Светилка Живот : 2000 часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Всичко за продукта

търговска марка:
Чиста
Номер На Модела:
610 289 8422