.

Съвместима лампа на проектора за PHILIPS LC4431/99, LC4434,LC4441,LC4441 / 27,LC4441/99,LC4445,LC4445 / 27,LC4445 / 99

Съвместима лампа на проектора за PHILIPS LC4431/99, LC4434,LC4441,LC4441 / 27,LC4441/99,LC4445,LC4445 / 27,LC4445 / 99

96.00
BGN 91.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
PHILIPS CBRIGHT SV1, CBRIGHT SV2, CBRIGHT SV2+, CBRIGHT SV20 Влијание, CBRIGHT SV20 B, CBRIGHT XG1, CBRIGHT XG1 Влијание, CBRIGHT XG2, CBRIGHT XG2 Влијание, CBRIGHT XG2+, CBRIGHT XG2+ Влијание, LC4331, LC4331/17, LC4331/99, LC4341, LC4341/17, LC4341/99, LC4345, LC4345/99, LC4431, LC4431/99, LC4434, LC4441, LC4441/27, LC4441/99, LC4445, LC4445/27, LC4445/99
Дел Број : LCA3111 Wattage : 200 W Светилка Живот : 2000 часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Всичко за продукта

търговска марка:
Чиста
Номер На Модела:
LCA3111