.

Съвместима лампа на проектора на NEC NP02LP / 50031755 / NP40 / NP40G/NP50/NP50G

Съвместима лампа на проектора на NEC NP02LP / 50031755 / NP40 / NP40G/NP50/NP50G

99.20
BGN 94.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
NEC NP40, NP40+, NP40 G, NP50, NP50+, NP50 G
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ Дел Број : NP02 LP / 50031755 Wattage : 200 W Светилка Живот : 2000 (нормално) / 3000 (економија) часа

Всичко за продукта

търговска марка:
Чиста
Номер На Модела:
NP02LP / 50031755