.

Съвместима лампа на проектора за GEHA SP-LAMP-003 / Compact 007

Съвместима лампа на проектора за GEHA SP-LAMP-003 / Compact 007

137.60
BGN 131.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
А+К Astro Beam X20, Astro Beam X25
ПРАШАЈТЕ М2, М2+
BOXLIGHT XD-2m
DUKANE Image Pro 8746, Image Pro 8746 A
GEHA Компактен 007
IBM i LM300
INFOCUS DP1000 X, LP70, LP70+, М2, М2+
PROXIMA DP1000 X, М2, М2+
TOSHIBA TDP-P5-US
Дел Број : 21 130, 33 L3537, 456-241, SP-ЛАМБА-003, TLPLP5, XD2 M-930 Wattage : 120 W Светилка Живот : 2000 часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Всичко за продукта

търговска марка:
Чиста
Номер На Модела:
Cd 007