.

Оригинална лампа на проектора с корпус ELPLP87/V13H010L87 за POWERLITE 520 525W 530 535W N

Оригинална лампа на проектора с корпус ELPLP87/V13H010L87 за POWERLITE 520 525W 530 535W N

142.40
BGN 135.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Функција : Оригинални Голи Светилка Со Генерички Светилка Домување Модул : ELPLP87/V13 H010 L87 Светилка Живот : 2000h">>2000h Wattage : 215 W Проектор / Проектори : За POWERLITE 520 525 W 530 535 W N
Опис
Оригиналниот Проектор Светилка Со Станбен ELPLP87/V13 H010 L87 За POWERLITE 520 525 W 530 535 W N
Светилка Модел ELPLP87/V13 H010 L87
Проектор : За POWERLITE 520 525 W 530 535 W N
Wattage
215 Watts
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Оригинални Проектор светилка со домување
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. 3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди. 4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот 's увоз даночни или други давачки.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично you don't треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
1.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.
2. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
4.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .
5.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
1.Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни e-mail
2.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hours
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата да ви
автоматски.

Всичко за продукта

търговска марка:
Inmoul
Номер На Модела:
ELPLP87/V13H010L87
Напрежение:
85-265V
Базов Тип:
2G11
документ:
МКО,CQC
Приложение:
Търговско, Вътрешен, Професионален
Гаранция:
150дней
Средният живот (ч):
2500
Светлинен Поток:
2500
Характеристики:
OEM оригинална лампа с корпус
Проектори:
За EPSON POWERLITE 520 525W 530 535W N7
Номер На Модула:
ELPLP87/V13H010L87