.

BL-FU185A / SP.8EH01G.C01 / SP.8EH01GC01 подмяна на проектора гола крушка за OPTOMA DX619 / EX536 / ES526 / EW531/EW533ST

BL-FU185A / SP.8EH01G.C01 / SP.8EH01GC01 подмяна на проектора гола крушка за OPTOMA DX619 / EX536 / ES526 / EW531/EW533ST

33.60
BGN 32.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Опис Име на Производ : Brand New Оригинални Светилка Со Станбен Дел број : BL-FU185 A/СП.8 EH01 G.C01/СП.8 EH01 GC01 Компатибилни Модели : За OPTOMA DX619 / EX536 / ES526 / EW531 / EW533 ST / EW536 / EX526 / EX531 / HD600 X / HD66 / HD67 / HD6700 / PRO150 S / PRO250 X / PRO350 W / TS526 / TW536 / TX536 / DS316 / DW318 / DX319 / DS216 Wattage : 185 W Светилка Живот : 2000 часа Инсталација : Лесна Инсталација. Не Само Проектор Гола Сијалица Гаранција : 150 Дена Гаранција Пакет : Стандарден Пакет Со Мали Картон За Секое Парче Апликација : Бизнис, Едукација, Дома
Shippment
1 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот 's одговорност.
2 ве Молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.
Ние се користи од DHL, UPS-от, EMS или слично да брод од објектот. На следење на број ќе бидат обезбедени за вас.
3 ) : стоки ќе бидат испратени во рок од 3 дена по плаќање прифатени.
4 ) : товарни НЕ Ги покриваат дополнителните трошоци на далечно место. Тоа е подобро да се потврди со нас пред цел.
5 ) : Обично сите предмети се испратени од страна на курирската служба DHL. Ако од други превозот начини, ве молиме контактирајте со нас.
6 ) : Обично се постави Прогласи Vaule За Царинска од US $ 5 долари за една светилка . Ако сакате да платат помалку данок, контактирајте со нас. Ви благодариме.
7 ) : просечната превозот времето е 10 - 25 работни дена. Ве молиме овозможи доволно време за испорака компанија за процесот на пратката. Вашиот љубезно разбирање е високо ценет.
Ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот и да се направат нештата право пред планирате да ни даде НЕГАТИВНИ повратни информации или НИСКА DSRs.
Плаќање
Зачувам е првата опција на плаќање нарачување преку Ali Express. Преку Зачувам, може да се плати со Moneybookers Кредитна Картичка (Visa, Master Card) Т/T (Банкарски) Western Union
На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay.com, водечки трети лица онлајн
плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без
изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е
само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека've доби цел.
За повеќе информации за Зачувам,ве Молиме да ги погледнете :
escrow..com/escrow-faq/about-escrow/what-is-escrow.html

Всичко за продукта

Номер На Модела:
BL-FU185A/SP. 8EH01G. C01/SP. 8EH01GC01
търговска марка:
Inmoul
Напрежение:
85-265V
Приложение:
Търговско, Вътрешен, Професионален
документ:
CCC,CE
Средният живот (ч):
2000 часа
Гаранция:
150 дни
Мощност:
185W
Характеристики:
Чисто Нов Гол Лампа
Модул№.:
BL-FU185A/SP. 8EH01G. C01/SP. 8EH01GC01
подходящ е с:
За OPTOMA DX619 / EX536 / ES526 / EW531 / EW533ST
работа с:
За OPTOMA EW536 / EX526 / EX531 / HD600X / HD66 / HD67