.

DT01381 оригинален проектор гола крушка за CP-AW250NM CP-A220M CP-A221N CP-A221NM CP-222NM CP-A250NL CP-A300 MA300N HAPPYBATE

DT01381 оригинален проектор гола крушка за CP-AW250NM CP-A220M CP-A221N CP-A221NM CP-222NM CP-A250NL CP-A300 MA300N HAPPYBATE

86.40
BGN 73.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


Тип : Оригинални Проектор голи светилка (ОБ)
Дел Број : DT01381
Компатибилен со : CP-AW250 NM CP-A220 M CP-A220 N CP-A221 N CP-A221 NM CP-222 NM CP-A250 NL CP-A300 CP-MA300 N CP-A301 N A301 NM
Wattage : UHP215/140 W
Просечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.
Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .
1. Објектите ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
2. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија.
3. За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет да Хонгконг Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да трае до 15 работни дена или подолго за испорака.
4. Стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката. Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно.

Всичко за продукта

търговска марка:
ЧЕСТИТ БАТЕ
Номер На Модела:
DT01381
подходящ е с:
CP-AW250NM CP-A220M CP-A221N CP-A221NM CP-222NM CP-A250NL CP-A300 MA30
Мощност:
210 / 140W
Тип:
Оригинален Проектор Гола Крушка
Гаранция:
180 дни