.

Безплатна доставка ET-LAE900 лампа съвместима с корпус за PANASONIC PT-LAE900; PANASONIC PT-AE900U проектори HAPPY BATE

Безплатна доставка ET-LAE900 лампа съвместима с корпус за PANASONIC PT-LAE900; PANASONIC PT-AE900U проектори HAPPY BATE

44.61
BGN 37.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка


Тип : Замена на Проектор Светилка со Домување
Дел Број : ЕТ-LAE900
Компатибилен со : PT-LAE900 PT-AE900 U
Wattage : HS130 W
Просечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето
Место на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)
1. Објектите ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
2. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија.
3. За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет да Хонгконг Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да трае до 15 работни дена или подолго за испорака.
4. Стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката. Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
ET-LAE900
търговска марка:
ЧЕСТИТ БАТЕ
Гаранция:
180 дни
Тип:
Смяна На Лампа На Проектора С Корпус
подходящ е с:
PT-LAE900; PANASONIC PT-AE900U
Мощност:
130 W