.

оригинална лампа на проектора 5J.J0T05. 001 UHP190/160W за MP782ST MP722ST MP772ST с 6 месеца

оригинална лампа на проектора 5J.J0T05. 001 UHP190/160W за MP782ST MP722ST MP772ST с 6 месеца

136.00
BGN 129.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

100% Оригинални Проектор Светилка 5 J.J0 T05.001 UHP 190/160 W За MP772 ST MP722 ST MP782 ST
Производ Детали :
Број На Модел :
5 J.J0 T05.001
Тип :
Светилка со домување
Сијалица Тип :
UHP 190/160 W
Живот време :
2000-3000 часа
Работа со :
Бен п MP722 ST / MP772 ST / MP782 ST
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина :
1 парче
Превозот Термини :
DHL, UPS-ОТ, FEDEX, EMS
Време на испорака :
W ithin 24 часа по уплатата
Начин На Плаќање :
Стр aypal, T/T, Western Union
Детални Слики
Повратни информации од купувачот :
Гаранција
Гаранција : ШЕСТ месеци од денот на испорака, со исклучок на човечките штета. Други Додатоци
Други Проектор Додатоци :
Далечински управувач, Светилка Баласт, Леќа, LCD Панел, DMD Чип, Проектор Фан, Боја на тркала
1.Оригиналниот светилка модул(НП)
2.Оригиналниот светилка со домување(OBH) и оригинални гола сијалица(ОБ) 3.Компатибилен светилка со домување(CBH) и компатибилен гола сијалица(ОБ)
4.Далечински Контроли за сите брендови.
5.Други проектор додатоци : напојување, боја тркала, DMD чип, итн.
6.Снабдување Способност : 5000 pc/месец
7 : Замена на проектор светилка режач(AC и DC) Компанијата Информации
Geying Electronics Co., Ltd. е професионална проектор замена светилка веледрогерија во Кина, од 2005 година. Тоа материјали оригинални светилка модул (НП), оригинални светилка со домување (OBH), и оригинални голи светилка (ОБ) со 180-Ден гаранција.
За нуди клиенти one-stop shop во нашата компанија со ниски трошоци, не само ние работиме со производители на проектор светилки, но со неколку проектор поврзани со производителите на години, како што проектор таванот планината, проектор екран, ласерски пен.
Добредојдовте на клиенти од целиот свет да работат со нас.

Всичко за продукта

търговска марка:
ГЕЙИНГ
Номер На Модела:
5J.J0T05. 001
Модел лампа:
5J.J0T05. 001
време на живот:
2000-3000 часа работа
Гаранция:
6 месеца
Доставка:
в рамките на 24 часа след плащането
Опаковка:
Картонена кутия с пяна
Условия на доставка:
FEDEX, UPS, EMS, DHL
условия на плащане:
Т/Т, Paypal, Западното Връзка
Приспосабливаемый проектор:
MP722ST / MP772ST / MP782ST
Използването на:
бизнес, училище, образование, къща
Тип Лампа С Нажежаема Жичка.:
UHP190/160W