.

Смяна на лампа на проектор лампа P-VIP 330/1. 0 E20. 9n R9832752 за BARCO RLM W8 RLM-W8 с корпус Happybate

Смяна на лампа на проектор лампа P-VIP 330/1. 0 E20. 9n R9832752 за BARCO RLM W8 RLM-W8 с корпус Happybate

99.20
BGN 84.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


Тип : Компатибилни Светилка со Домување (CWH)
Дел Број : R9832752
Компатибилен со : RLM W8 RLM-W8
Wattage : 330 W
Просечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.
Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .
1. Објектите ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
2. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија.
3. За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет да Хонгконг Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да трае до 15 работни дена или подолго за испорака.
4. Стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката. Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
R9832752
търговска марка:
ЧЕСТИТ БАТЕ
Гаранция:
180 дни