.

Съвместима лампа на проектора, за да ЕЛМО CPS220LAMP/EDP-S10

Съвместима лампа на проектора, за да ЕЛМО CPS220LAMP/EDP-S10

92.80
BGN 88.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
3 M MP7640, MP7640 LK, MP7740
DUKANE Image Pro 8045
ELMO EDP-S10
HITACHI CP-220 WA, КП-S220, КП-S220 A, КП-S220 W, КП-S220 WA, КП-S270, КП-S270 W, КП-X270, КП-X270 W
LIESEGANG dv 235, dv 305
POLAROID Polaview 270
PROXIMA Ultra Light S520
SELECO SLCUP1
VIEWSONIC PJ853
Дел Број : 456-214, 78-6969-9205-2, CPS220 LAMP, DT00301, СВЕТИЛКА-029, RLC-130-03 A Wattage : 130 W Светилка Живот : 2000 часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Всичко за продукта

търговска марка:
Чиста
Номер На Модела:
CPS220LAMP/EDP-S10