.

Съвместима лампа на проектора за VIEWSONIC RLC-250-03A/PJ1065/PJ1065-1

Съвместима лампа на проектора за VIEWSONIC RLC-250-03A/PJ1065/PJ1065-1

121.60
BGN 116.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
DUKANE Image Pro 8909, Image Pro 8939
HITACHI CP-X980, КП-X980 W, КП-X985, КП-X985 W, MC-X320
PROXIMA DP6860
VIEWSONIC PJ1065, PJ1065-1
Дел Број : 456-219, DT00341, СВЕТИЛКА-030, RLC-250-03 A Wattage : 250 W Светилка Живот : 2000 часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Всичко за продукта

търговска марка:
Чиста
Номер На Модела:
RLC-250-03A