.

Съвместима лампа на проектора за BENQ 59. J9901. CG1 / 60. J9910. 001/PB6110/PB6115/PB6120/PB6210/PB6215 / PE5120/

Съвместима лампа на проектора за BENQ 59. J9901. CG1 / 60. J9910. 001/PB6110/PB6115/PB6120/PB6210/PB6215 / PE5120/

160.00
BGN 152.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
BENQ PB6110, PB6115, PB6120, PB6210, PB6215, PE5120
МИЦУБИШИ LVP-SE2, LVP-SE2 U, SE2, SE2 U
Дел Број : 59.J9901.CG1, VLT-SE2 LP Wattage : 200 W Светилка Живот : 2000 (нормално) / 3000 (економија) часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Всичко за продукта

търговска марка:
Чиста
Номер На Модела:
59. J9901. CG1 / 60. J9910. 001