.

10 бр. нов супер бобина висока запалителната свещ тел за Honda XR50 CRF50 китайски GY6 150cc мотор скутер 50cc ATV мотопеди

10 бр. нов супер бобина висока запалителната свещ тел за Honda XR50 CRF50 китайски GY6 150cc мотор скутер 50cc ATV мотопеди

130.54
BGN 124.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Количина : 10 КОМПЈУТЕРИ
Состојба : Нова
Високи Перформанси Супер Серпентина ХОНДА XR50 CRF50
2000-2003 Хонда XR50 & 2004-2005 Хонда CRF50 и повеќето увоз велосипеди!
На Високи Перформанси Супер Серпентина обезбедува повисок интензитет искра со побрзо закрепнување и одговор. Оваа Супер Серпентина Резерви 15% повеќе енергија, повеќе plug живот, како и потопло искра.
По инсталирањето на овој Супер серпентина велосипедисти често се забележи непосредна корист со појасни гас одговор и побрзо се менува бројот на вртежи со повеќе повлече преку ВРТЕЖИ во минута е. Поради поголема искра супер серпентина обезбедува, ќе имаат почиста искра-приклучок што во крајна линија значи дека се добива најмногу од вашиот гориво.

Всичко за продукта

търговска марка:
МАЙЖИ