.

8 макара Магнито СТАТОРНАЯ макара е подходяща за LIFAN 150CC 140 CC генератор за запалване на мотоциклета LIFAN150 магнитна макара

8 макара Магнито СТАТОРНАЯ макара е подходяща за LIFAN 150CC 140 CC генератор за запалване на мотоциклета LIFAN150 магнитна макара

BGN 57.14

Сума
Налично за поръчка

МОТОЦИКЛ MAGNETO СЕРПЕНТИНА 30 земји бесплатен превозот : ОЕМ QUANLITY stator серпентина за LIFAN150 МОТОЦИКЛ MAGNETO СЕРПЕНТИНА за LIFAN 150 Опис на Производот ОЕМ Квалитет Li Fan150 Мотоцикл magneto серпентина : 1,За производ : Објект Мотор Magneto серпентина Модели CG,CB,CM,CD/JH,C100/110,ДИО,GY6,КБТ,WY,ТИТАН,ТЕЛЕВИЗОРИ YB50/80/100,RX100/125,YBR125 BAJAJ-БОКСЕР,да ОТКРИВАТЕ,да се PULSAR AD50,A100,AX100,AG100,GN,EN,ГШ и др. Главните пазари Јужна Америка,Северна Америка,Средниот Исток,Африка,Азија Пакување Боја кутија како по ваше барање Испорака 30days. откако ќе t/t приемот рок на Плаќање T/T,Western Union,Money Gram,Paypal Карактеристики Национален стандард за квалитет гаранција за траен работен век време. строга контрола на квалитетот на процесот 2,Компанијата информации : 3,Контакти : Ние може да обезбеди сите мотоцикл електрични делови,како што се rectifier,flasher,CDI,палење калем,стартер реле,magneto калеми ект,било какви прашања,ве молиме љубезно ве молиме да ни ги испратите по пошта.Добредојдени на нашиот веб-сајт : www.cnlongfar.com за повеќе мотоцикл резервни делови Производ шоу

Всичко за продукта

търговска марка:
Хонно