.

Модифицируйте мотоциклет 51 мм ауспуси злато, алуминий, въглеродни влакна изпускателната тръба е подходящ за Yamaha R6 HONDA CBR250 CB400 Kawasaki ZX6R ZX7R

Модифицируйте мотоциклет 51 мм ауспуси злато, алуминий, въглеродни влакна изпускателната тръба е подходящ за Yamaha R6 HONDA CBR250 CB400 Kawasaki ZX6R ZX7R

64.00
BGN 55.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


Издувните Пригушувач
100% Сосема нов .
Боја : како на сликата.
Материјал : јаглерод влакна и алуминиум
Конекција Кол : 38-51mm
Се продаваат со Стегач и хардвер, како слика.
Оваа Универзална Пригушувач Може да Се Користи За Dirt Bike, Улица Велосипед, Мопед, Quad И сите Други Велосипед Со Цевка со Дијаметар 38-51 мм,ве молиме чешкиот јазик мерката пред да ја купите.
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Всичко за продукта

Името На Модела:
3021246
Тегло На Продукта:
1.5kg
търговска марка:
CAKEN
Дължина На Продукта:
35cm
Широчина На Елемента:
10cm
Височина На Продукта:
10cm
Вид На Материала:
Алуминий и въглерод