.

EK354 нова мода Европейската реколта сладки многопластова лента геометричен кръг, Звезда пискюл спад обеци за жени, бижута Brincos
Бързи свойства

Производ : Мода жени / мажи девојка earring накит за подарок Боја : бела,зелена Материјал : алуминиум Количина : 1pair Пакување : OPP пакетПовратни информации : Ние им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети...

BGN 2.00 2.37
QIHE бижута кафяво дълго перо на Ловец на сънища обеци хипи перо мини Ловец на сънища бижута бохо стил
Бързи свойства

1).Материјал : цинк легура,пердув2).Големина : 13.5*2,2 см3).Тежина : 14g / пар4).Пакет : opp торбичка

BGN 3.00 3.39
Нов стил изявление луксозни дълги виси обеци микро проправи капка обеци Crystal за жени сватбени Brincos
Бързи свойства

Име : Dangle ОбеткиТежина : 60gПакет : 1 Пар EarringКако на барање на купувачот Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.Задоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате...

BGN 18.00 23.01
Стари класически бижута от естествени камъни проста мода 8 мм, кръгли Амазониты Ларимар камъни, мъниста с висулка, обеци
Бързи свойства

*Добредојдовте на MLRRR Jewelries Продавница* 100% Дизајниран од страна на нас самите 100% рачно изработени од страна на самите себе...

BGN 11.00 15.98
Жените стари естествени обвивки висулка виси обеци сладководни перли Чар вымощенный кръг цирконий планински кристал, момичета бижута
Бързи свойства

Жените Гроздобер Природни Школка Pendant Dangle Обетки Слатководни Бисер Шарм Поплочен со Круг Циркони Кристал Девојки НакитКоличина : 1pair / многуКако на барање на купувачот...

BGN 12.00 17.14
Горещи Продажба Мода Жените Сребро Злато Черно От Неръждаема Стомана Кръг Crystal Любов Сърцето Обеци Srew Back Brincos Бижута
Бързи свойства

Производ : Љубов Срца ОбеткиБоја : Сребро;Злато;ЦрнаМатеријал : ЧеликПродажба На Единица : ПарПакет : OPP Вреќа1) Наредби за помалку од $5, испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на превозот...

BGN 3.00 3.18
Дълги Обеци-Капки За Жени Златист Цвят Имитация На Перли Кухи Голям Кръг EarDrop Виси Обеци Перли, Мода Бижута И Аксесоари
Бързи свойства

Долго Се Откажат Обетки Жените Златна Боја Симулирани Бисер Шупливи Голем Круг Ear Drop Dangle Earring Мушка Мода Накит Додатоци Објект Информации Материјал : Цинк Легура,Кристално Боја : Злато Боја Количина : 1pair

BGN 2.00 4.53
Grace Jun Fashion Кристал CZ Long Clip on обици, без пиърсинг за парти Gril Wedding Charm Needn t Ear Hole обеци
Бързи свойства

100% нов бренд фабрика директни трговија на големо клип обетки нов стил на дизајн топла продажба и висок квалитетМатеријал : цинк легура+ААА кубни циркони +кристал(заштита на Животната средина материјали)Лесни, преносливи и модерен како совршен подарок за себе или за вашите пријателиБоја : како на сликата шоуГолемина : Големина : 6.5 СМПакет се вклучени : 1 пар*клип обетки

BGN 5.00 6.37
MANILAI 7 цвята окото тъкане на Бохемия четката обеци за жени на плажа бижута дълги виси обеци изявление Brincos 2018
Бързи свойства

Материјал : Алуминиумски + ПамукГолемина : Earring Висина : 6cm , Широк : 2.5 cmТежина : 15 GramsБоја : Црвена , Црна , Беж , Портокалова , Зелена , Жолта , РозоваПакет : 1pc / 1 opp вреќа.Плаќање : Answer : ___________________________ Note : Ние само ги сноси транспортните трошоци, не обврзуваат да плаќаат царина.1...

BGN 5.00 7.98
Жените подарък дума 925 сребро истински [красив] перли сладководни перли обеци, Обеци 10-11 мм парни кифлички през цялата 925 Sil
Бързи свойства

shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 1225 дена,EMS за Постигнување на 714 дена,DHL за Постигнување на 410 дена,трговија на големо продажба промоција cheap Policies All предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата...

BGN 54.00 68.80
Жените подарък дума 925 сребро истински дълготраен естествен японски морската вода перлени обеци 14-15 мм
Бързи свойства

shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 1225 дена,EMS за Постигнување на 714 дена,DHL за Постигнување на 410 дена,трговија на големо продажба промоција cheap Policies All предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата...

BGN 815.00 1568.00
KIVN Jewelry Drop виси CZ кубичен цирконий дамски сватба сватбени имитация перлени обеци подаръци за рожден Ден, 6 бр. лот на Едро
Бързи свойства

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспрекорна ААА Одделение Кубни Циркони камен кој е прифатлива дијамант алтернативни што открива брилијантен сјај и прецизен намали прекрасен подарок за денот на Вљубените, Мајки Ден, Божиќ, Свадба, Годишнина, Матура, birthday (Роденден), Пратилки, Матурска и Формални Настани или секоја прилика....

BGN 80.00 102.86
Асиметрия пискюл обеци за жени аксесоари картун котка пеперуда висулки на ушите спад на мода прекрасни обеци
Бързи свойства

Асиметрија Tassel Обетки за Жените Додатоци на Цртан филм Мачка Пеперутка Приврзоци Уво Капка Мода Прекрасна Капка Обетки2017 нов оглас мода накиткапка обетки за женинајдобар подарок за себе и пријателитеПревозот1,Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без следење на информации), 2060 работни денови за испорака.2,Цел повеќе од $7 бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух MailВоздух и Epacket кои обично трае 2035 работни денови за испорака.3,Да повеќе од $180 .Бесплатен Превозот преку EMS,DHL, UPSот,SF или FEDEX 620 работни денови за испорака.плаќањение прифаќа Paypal, T / T, Western UnionПовратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас...

BGN 3.00 4.00
Безплатна доставка 20 чифта обеци-халки обикновен летен стил кръг и топки обеци-халки жени човек кръгли популярни обеци бижута на нова
Бързи свойства

Моден Круг со Топки Круг Уво Обрачот Прстени Уво studsМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик,Олово и Nickle Слободни,Трајни производи за Употреба,Без исчезнат повеќеБоја : погледнете како фотографии,Сите Sliver БојаКругот Дебелина од 2,5 mm,внатрешен Дијаметар : 10ммПакет : 20pairs / Многу,кои се продаваат од страна на парови.Ве молиме, изберете ја Innder дијаметар големина како ви се допаѓа,ако би сакал да добие какви било други бои и големини ве молиме слободно контактирајте со нас,ви благодаримеНие ја објавите на светотСите предмети ќе бидат објавени во рок од 12business дена кога ја добиете вашата расчисти исплата.Ние ја објавите вашата предмети од кина пост воздух mail со следење на број.Поради меѓународниот пратката,тоа ќе е потребно околу 2025working дена до најмногу земја,во САД тоа ќе биде многу брзо за 715working дена,благодарениеПакет : Ние ќе се спакуваат во поли кеси, исто како и слики како што следува : и не треба да се грижите за штетата за време на превозот...

BGN 56.00 59.18
БОРОЗА 5 двойки Druzy естествен камък обеци шестоъгълник естествен Син Камък обеци-карамфил скъпоценни камъни за жени G0611
Бързи свойства

Материјал : Природна Тиркизна каменКамен Големина : Прибл 89 ммТежина : Околу.13 gОблик : ХексагоналниМетал заврши : Златна бојаОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

BGN 44.00 48.80
2 цвят на злато / сребро цвят Waterdrop / raindrop Drop сребърни обици с най-високо качество модерен дамски обеци класически бижута E004
Бързи свойства

Qingtian НакитУживајте во вашата шопинг!Информации За ПроизводотБРЕНД : KITEAL МОДЕЛ : KITEAL earring Категорија : earring Материјал : Бакар , Метал тежина : ~0g сертификат : никој Големина на : Забелешка : Поради грешки во мерењето, може да биде различенве молиме да ги вистинските информации како стандардQingtian НакитУживајте во вашата шопинг! СЛИКА ШОУинформации за производотИнформации : тежина : 0gинформации за производотИнфо : 2,2 СМ*0.6 СМтежина : 7gQingtian НакитУживајте во вашата шопинг! Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 1.00 1.58
Класическа Овална зелен камък обеци Crystal за жени със сини кръгли AAA кубичен Ziricon обеци момиче мода бижута AE356
Бързи свойства

Класичен Овална Зелена Кристал Студ Обетки AE356​Предмет : Студ Earring AE356Позлата : Бело Злато ,Злато Се ЗголемиМатеријал : ААА+ Кубни Циркони1 Прифати Трговија На Големо , Големо Количество , Најдобра Цена2 Обичај Пакет : ве Молам, ве молиме кажете ни ако ви треба Velevt Торбичка или Подарок Кутија.3 Прилагодено Дизајн : да ја прифатиме дизајн кој е уникатен за вас ...

BGN 5.00 7.68