.

E27 основата на лампата AC180V-240V LED лампа основата на лампата инфрачервен ИНФРАЧЕРВЕН сензор автоматично монтиран на стената лампа притежателя гнездо PIR детектор за д?
Бързи свойства

Производ параметри : 1 Влезен напон : AC180240 V 2 Номинална фрекфенција : 50 / 60 Hz 3 Оптоварување на моќ : ≤ 50 W 4...

BGN 5.00 5.76
Най-новият AC 220V 1 CH RF Wireless Remote Control Switch Receivers Module & Transmitter High Power Long Distance 1000m 315/433 Mhz
Бързи свойства

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.Најновите AC напон 220 V 1 CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Примачите Модул & Предавателот на Висока Моќ Долги 1000m 315 / 433 MhzПакување листа : 2x Приемник1x Предавател (за Батеријата не се вклучуваат)Забелешка : ако имате примерок може да се прилагоди,според вашите барања.Спецификација : 1.ПредавателотКопчиња : 1 КопчеРаботен Напон : DC12 VОперативен фреквенција : 315 / 433 MHz ( Default 315mhz)Далечински Управувач Растојание : 201000m Кодирај : Фиксиран код, со лемење или EV1527 кодот2.ПримачотРаботен Напон : AC220 VКанал : 1 CHДекодирање : Учење код (бутване / НеLatched .интерзаклучување / Latched )Излезна Струја : 10 AПримачот на Осетливост : 105d BmРаботна температура : 10 "C +60" CИзлез начин : Еден Toggle Latched ПрилагодливиГолемина : 35*32*17mmРабота / излез начин : Бутване / НеLatched : Притиснете едно копче Работи / НА...

BGN 25.00 27.74
Търговия на едро с изолиран 300mA Dimmable LED Driver 3W 4W захранване AC 110V /220V-240V за led таван тела лампа dc Plug
Бързи свойства

Трговија на големо Изолирани 300m A Dimmable Led Драјвер 3 W 4 W Напојување AC 110 V / 220 V240 V за LED Таванот светилки Сијалица, DC Приклучок

BGN 3.00 3.92
Три (3) пакет HDMI-90 градуса / правоъгълни конектори / адаптери
Бързи свойства

Злато Позлатен и Трокреветни Тестирани за Сигурност Компатибилен со сите HDMI Кабли Компактен Дизајн за Тесни Простори Пакет вклучуваат три HDMI адаптер Злато Позлатен и Трокреветни Тестирани за СигурностКомпатибилен со сите HDMI КаблиКомпактен Дизајн за Тесни ПросториПакетот вклучува три HDMI адаптерБоја : црна и златнаСо ова право агол адаптер, можете да ги инсталирате Chromecast во дури tightest места...

BGN 2.77
1000шт 7.2 мм Micro USB 5pin жена DIP конектор за мобилен телефон Mini USB jack ПХБ заваряване конектор деформация / плосък устата
Бързи свойства

1000 PCS 7.2 mm 5 Pin конектор за Микро USB 2.0 женски USB џек штекер НАТОПИ за телефон / MP3 / MP4 опашка полнење TYPE1 : ИСКРИВАТ УСТАТА TYPE2 : РАМНИ УСТАТА

BGN 56.00
Crystal AAA 100шт-2000шт Топаз 14mm Кристалното сърце мъниста 1 дупка кристални, стъклени мъниста за окачен завеса полилей САМ Strand
Бързи свойства

Кристал ААА 100pc2000pc Топаз 14mm Кристално Срце Монистра 1 Hole Кристално Стакло Монистра За Pendant Завеса Лустерот DIY Влакно Сите proudcts се кристално стакло , не не Акрилик Pls забелешка, материјалот од мушка е со висок квалитет кристално стакло, не Акрил, па тоа е повеќе брилијантен и потешки...

BGN 20.00 36.48
10 бр./лот 6.35 mm 3 полюса стерео куплунга, а до 3.5 mm 3 полюс изход стерео жак 3.5 мм до 6.35 мм адаптер конектор RICH TECH
Бързи свойства

10pcs / многу Злато Позлатен 6.35 mm 1 / 4" Машки Plug Стерео 3,5 мм 3 Песни Женски Џек Стерео Аудио Адаптер 6.35 3,5 Конектор Точка Име : 6.35 mm 3 столбови Стерео Машки Plug 3,5 мм Женски Аудио Џек Адаптер 6.35 mm(машки) 3,5 мм (женски) адаптер 6.35 mm до 3.5 mm стерео адаптер за слушалка / микрофон Нето Тежина : 6.2 g / еез Позлата : Злато Позлатен Пакет : Висок Квалитет на ПП Торба Пакет се Вклучени : 10pcs 6.35 mm Приклучок за 3,5 мм Џек Стерео Аудио Конектор Кликнете на овој линк за 100pcs / многу : ************************************************************************************************* За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd...

BGN 16.00 23.84
5pcs High Power LED алуминиев радиатор 300mm*25mm*12mm за led излъчватели, мощност 1 W, 3 W,5 W
Бързи свойства

Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА алуминиум Heatsink 300мм*25мм*12mm за 1 W,3 W,5 W led emitter диоди Спецификации : Надворешна димензија : L300x W25x H12mmМатеријал : АлуминиумАлуминиум Heatsink за 1 W,3 W,Висока Моќност 5 W LedСпособни да се одржи на Led работи на соодветна температура без вентилаторот за ладење ќе биде потребно...

BGN 42.00 44.48
5027020891 щанд MOLEX
Бързи свойства
AC220V RF Wireless Remote Control Switch System приемник и 2 * предаватели с бутон за лесно водна помпа електрическа машина
Бързи свойства

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.AC220 V RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Приемник & 2*Предаватели Со Копче за Светло Пумпа за Вода Електрична МашинаПакување листа : 1x Приемник2x Предавател (за Батеријата не се вклучуваат)Забелешка : ако имате примерок може да се прилагоди,според вашите барања.Спецификација : 1.ПредавателотКопчиња : 1 КопчеРаботен Напон : DC12 VОперативен фреквенција : 315 / 433 MHz ( Default 315mhz)Далечински Управувач Растојание : 201000m Кодирај : Фиксиран код, со лемење или EV1527 кодот2.ПримачотРаботен Напон : AC220 VКанал : 1 CHДекодирање : Учење код (бутване / НеLatched .интерзаклучување / Latched )Излезна Струја : 10 AПримачот на Осетливост : 105d BmРаботна температура : 10 "C +60" CИзлез начин : Еден Toggle Latched ПрилагодливиГолемина : 35*32*17mmРабота / излез начин : Бутване / НеLatched : Притиснете едно копче Работи / НА...

BGN 27.00 29.65
Нов 4Receiver & предавател 220V 1CH 10A RF безжично дистанционно управление за светлина LED лампи ON OFF Momenrary ключ регулируема защелкивается
Бързи свойства

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.Нови 4 Receiver & Предавателот 220 V 1 CH 10 A RF Безжичен Далечински Прекинувач За Светло LED Светилка НА OFF Momenrary Toggle Latched ПрилагодливиНие default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со продавачот Спецификација : Канал : 1 CH Работен Напон : AC220 V(Текст AC220 V Излез AC220 V) Работна Фреквенција : 315 MHz / 433 MHz Max Струја : 10 A Оперативни Температура : 10'C~+60'C Излез Држава : Еден / Toggle / Latched прилагоди слободно страна на Скокач на приемникот...

BGN 30.00 33.31
Milight B1 B2 B3 B4 тъчпад стенен контролер 2.4 g безжична led панел, дистанционно управление с 2 батерии 1.5 V
Бързи свойства

Answer : ___________________________ Note : Б1 Единствена боја : Brightness затемнување серија B2 Г.С. / светска војна : УПТ се прилагоди серија Б3 RGBW : RGB / RGBW серија B4 RGB+CCT : RGB / RGBW / RGB+УПТ серија Опис Smart Панел Далечински Контролер е ново развиен далечински контролер...

BGN 23.00 24.32
1000шт 5 мм кръгла бяла светлина led лампа ултра ярки лампи, диод излъчва F5mm Безплатна доставка F5 LED бял 14000mcd
Бързи свойства

1000pcs5mm ledLED светилкаултра сјајна светилкиемитирачки диодиF5mmБесплатен превозот F5 LED БЕЛА

BGN 14.00 14.38
Гореща продажба AC220V канал 1 RF безжично дистанционно управление реле превключвател / радиосистема приемник и предавател с притискателния капак
Бързи свойства

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи...

BGN 25.00 27.87
(10 бр/лот) PCT-108 (wago 773-108) 8P push wire harness кабели и конектори за разпределителната кутия 8pin проводник клеммная блок 8 PIN
Бързи свойства

ИМАЈТЕ на ум : тоа е само направени во Кина!!!Жица пресек (mm2) : 0.752.5 Еден од жица1.52.5 Заробени диригент Оценет напон / Current(V / A) : 400 / 24 Рангирани од импулси на напонот (KV) : 5 Лента должина(mm) : 12mm Изолација материјал : PA66 Антиоган Одделение : V0) или V2 Контакт материјал : Бакар легура Контакт точки : Калај слој Sie : 19.5*24*13.1 ммИспоракаПлаќањеНие прифаќаме Alipay, T / T, Western Union и Visa платежни...

BGN 1.00 2.16
G107Y високо качество 5 бр./лот Mini MTS-102 3-пинов G107 SPDT ON-ON, 6A 125V 3a250vac превключи ключове гореща разпродажба 2017
Бързи свойства

Пакет Содржи : 5 компјутериГолемина : ве Молиме погледнете ги сликитеТука е и други Toggle Прекинувачи : Оди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

BGN 2.00 2.14
5 бр./лот mixcolor цвят кристал капка висящи висулки Suncatcher полилей част на сватба / Chirstmas подаръци за декорация на дома
Бързи свойства

5 PCS / многу јасна Боја Кристално Стакло Капки Виси Приврзоци Suncatcher Лустерот Делови Свадба / Chirstmas Подароци Дома ДекорацијаМатеријал : Кристално стакло, не акрилни или пластичниБоја : mixcolors бојаголемина : 150mmКоличина : 5pcsупотреба : кристално стакло приврзоци за лустерот,diy додатоци за свадба декорација,божиќ дрво виси капкиИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

BGN 22.96
Високо качество на S-60-12 60W 12V 5A ac преобразувател на ток в постоянен с един изход импулсно захранване
Бързи свойства

Префрлување Напојување S60 Серија1 Ниска цена и висока сигурност2 105 степен целзиусови степени излез capacitor3...

BGN 10.86
Безплатна доставка на 5 групи 4pin auto female housing plugs автомобилни колани кабели, конектори окабеляването
Бързи свойства

tem Опис : 5 X 4way женски конектор за домување 20 X женски терминали Додадете жица зедницата : Ние може да обезбеди жици се подигнат обработка на услуги, ве молиме да ги купите од следниот линк : Default : Thermostability жица 20cm, 0.5mm2, и слободно контактирајте со нас ако сакате другите спецификација на жици...

BGN 12.80