.

Нова Мода Корейски Пъпа Пръстени От Неръждаема Стомана, Които Висят Планински Кристал Топката Пиърсинг На Тялото На Пъпа На Бижута
Бързи свойства

Добредојдовте во нашите Продавници!Напомена : Нашите Минимум Цел е $10 Можете Да се Меша со Различни Елементи заедно, Бесплатен превозот Кина пост.( Ако вашата цел е помалку од $10, ќе треба да плати $1.99 за превозот надомест.)Цел $150, бесплатен превозот на курирската служба DHL / EMS(повеќето земји)Ви благодариме за разбирањето!Опис : Ние сме professiona производител на накит и модни додатоци добредојдени да ги купите нашите производи Специјален подарок за потрошувачка над 20 ДОЛАРИ се надевам дека ќе среќен шопинг во нашата продавница ви Благодариме!Компанијата воведе : Нашата компанија снабдувањето со Различни видови на накит,Нашите дизајн се многу добри и модата , тие ќе се продаваат и на САД на пазарот , европа пазарот , австралија пазарот .Ние си имаме свој фабрика и примерок соба.Ние испорака на производи толку брзо .ние може да ги произведуваат во согласност со себе дизајн , или да ни ги испратите вашите уметнички дела .Можете да ме контактирате на email,можеме да соработуваме ,ви благодариме

BGN 14.00 15.04
50 Сребърен метал през цялата горна Зубец Алигатор фиби за коса 40 мм, назъбен съответствие
Бързи свойства

50 Сребро Метал Круг Врвот Prong Алигатор Коса Клипови 40mm со Заби ЛаковиВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМодел Бр...

BGN 6.00 7.34
OMH търговия на Едро с елегантен червен черен Циркон Кристал сватбени бижута, бижута комплекти за булки дамска мода нежно колие/обеци
Бързи свойства

OMH трговија на големо многупарчиња / многуOMH трговија на големо ZL203 многупарчиња / многуOMH трговија на големо ZL202 многупарчиња / многуOMH трговија на големо многупарчиња / многу OMH трговија на големо многупарчиња / многуOMH трговија на големо многупарчиња / многуSpacer Монистра 12x8mm 20pcs многупарчиња / многуOMH трговија на големо многупарчиња / многуМатеријал : Цирконот Кристалноколичина : 1 Сет наБоја : Транспарентен кристал...

BGN 6.00 6.22
Търговия на едро с 30 бр./лот топка от неръждаема стомана и пиърсинг на устните лабрет носа обеци на пъпа пръстени вежди бижута
Бързи свойства

Трговија на големо 30 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Скок Усна Пирсинг Labret Бар Тело Накит Уво Студ Прстени Men Women многупарчиња / многуТрговија на големо 30 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Скок Веѓа Прстени Уво Пирсинг Studs Прстени Тело Пирсинг Накит Веѓа многупарчиња / многуМикс на Големо 30 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Barball Јазик Прстени Уво Пирсинг Студ Прстени Тело Накит Пирсинг Tougue многупарчиња / многуМикс на Големо 20 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Усна Пирсинг Labret Бар Тело Накит Уво Студ Прстени Men Women многупарчиња / многуТрговија на големо 30 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Носот Прстени У Облик на Нос Прстени И Studs Уво Прстени Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 30 Pcs / многу 316 L не ' Рѓосувачки Челик Скок Носот Прстени У Облик на Нос Прстени И Студ Уво Прстени Усна Пирсинг Labret Тело Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 30 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката папокот Прстени Тело Пирсинг Поморски Уво Прстени Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многуТрговија на големо 30 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Веѓа Прстени Уво Пирсинг Studs Прстени Тело Пирсинг Накит Веѓа многупарчиња / многуТрговија на големо 30 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Топката Усна Пирсинг Labret Носот во Увото Прстени папокот Прстени Веѓа НакитОписМерач : 18g / 1mmВкупната должина со топка : app 1cmСкок големина : 3ммМатеријал : Нерѓосувачки челикКоличина : 30pcs во polybagТип : Носот прстени уво прстени пирсинг на тело jewelr yAnswer : ___________________________ Note : 1.Топката / конус ќе се кандидира надвор од матичните бидејќи на долг транспорт и грубо се справи со поштарот,тоа не е скршен,само завртка во потекнуваат од себе.2.Топката / конус боја е случајно испратените,ќе се разликуваат од сликата.10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Носот Прстени Усна Уво Пирсинг Прстени Тело Пирсинг Накит За Мажи Жени многупарчиња / многу200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Скок Веѓа Тело Пирсинг Накит Уво Прстени Барови Конус Пирсинг Веѓа Накит Унисекс многупарчиња / многу200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената Веѓа Тело Пирсинг Накит Уво Прстени Пирсинг Веѓа Тело Накит многупарчиња / многу200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената папокот Прстени Пирсинг на Тело Накит Уво Прстени Пирсинг Стомак Поморски многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Усна Пирсинг Скок Labret Усна Пирсинг Прстени Барови Конус Тело Накит Унисекс многупарчиња / многуТрговија на големо 100 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Barbell Јазик Пирсинг Tounge Уво Прстен Тело Накит Топката 4mm 5mm 6mm многупарчиња / многуWomen Men Нерѓосувачки Челик Кристал Кристал папокот Прстен Мешавина Боја Кристал 316 L Хируршки Челик Папокот Пирсинг Стомак Накит парче200 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Усна Пирсинг Скок Labret Усна Пирсинг Прстени Барови Конус Тело Накит Унисекс многупарчиња / многу1.Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови и бои по ред;2.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат.1.Ние брод на светот.2.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;3.Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $150 и тоа трае околу 1545 дена пристигне;и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $150 и тоа трае околу 513 дена да пристигнат.

BGN 5.00 5.74
Съвсем Нова Мода Пъпа Пръстени Златни Цвят Хирургична Стомана Виси На Кристал Верига Пъпа Пиърсинг Бижута
Бързи свойства

Нашите папокот прстени се изработени од нерѓосувачки украде, z inc легура и кристал Пол дел од папокот прстени се изработени од нерѓосувачки украде и метал на друг дел од папокот прстени се направени од цинк легура, ви благодарам.

BGN 12.00 12.14
Мода кристална топка бижута нигерийская сватба Африкански мъниста комплект бижута HD0701
Бързи свойства

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

BGN 60.00 80.64
Издълбани африкански коралови мъниста бижута нигерийская сватба Африка сватба бижута, Безплатна доставка HD0664
Бързи свойства

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

BGN 71.00 111.04
Продажба на едро на 10 бр./лот хирургически акрилни Спайк Устни / нос пиърсинг Лабретка козелок пиърсинг на тялото бижута
Бързи свойства

Промет на големо со 10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Усна Пирсинг Labret Бар Тело Накит Уво Студ Прстени Мажи Жени многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Носот Прстени Усна Уво Пирсинг Прстени Тело Пирсинг Накит За Мажи Жени многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Скок Веѓа Тело Пирсинг Накит Уво Прстени Барови Конус Пирсинг Веѓа Накит Унисекс многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената папокот Прстени Пирсинг на Тело Накит Уво Прстени Пирсинг Стомак Поморски многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Мрената Веѓа Тело Пирсинг Накит Уво Прстени Пирсинг Веѓа Тело Накит многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Усна Пирсинг Скок Labret Усна Прстени Барови Конус Уво Студ Пирсинг на Тело Накит многупарчиња / многу10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Усна Пирсинг Скок Labret Усна Пирсинг Прстени Барови Конус Тело Накит Унисекс многупарчиња / многуПромет на големо со 10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Barbell Јазик Пирсинг Tounge Уво Прстени Тело Накит За Мажи / Жени многупарчиња / многуПромет на големо со 10 Pcs / многу Хируршки Акрилик Скок Усна / Носот Пирсинг Labret TragТело Пирсинг НакитОписТочка Бр : BA16Материјал : 316 L хируршки нерѓосувачки челик Матични & Акрилик КонусМатични кол : 1.0 mm,Должина 10.8 мм,Конус големина : 3*3ммКоличина : 10 компјутери во polybag(боја случајно испорака)100% Сосема Нов и Висок КвалитетТип на : Нерѓосувачки Челик labret tragпирсинг накит многуAnswer : ___________________________ Note : 1.Топката / конус ќе се кандидира надвор од матичните бидејќи на долг транспорт и грубо се справи со поштарот,тоа 's не скршени,што се само завртка во потекнуваат од себе.2.Топката / конус боја е случајно испратените,ќе се разликуваат од сликата.1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инченМоден Пирсинг Накит Мешани трговија на Големо 240pcs / многу Arcrylic Веѓа / Папокот Стомак / Носот Пирсинг Папокот Стомак Прстен многупарчиња / многуМешан Стил Wholesales 120pcs Акрилик Стомак / Веѓа / Јазик / Носот Тело Пирсинг Накит Топла Продажба многупарчиња / многуДиректно Бар Labrets Monroes Усна Прстени Папокот Пирсинг многупарчиња / многуТрговија на големо 55 X Barbell Бар Брадавица Tounge Тело Пирсинг многупарчиња / многуМикс на Големо 20 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Тело Уво Пирсинг / Носот Прстени Labret Усна Tougue Пирсинг Веѓа папокот Прстен Поморски многупарчиња / многу20 Pcs / многу Imixlot Уво expender приклучоци Тело Пирсинг 8 / 10ММ Акрилик Лажни Измамник Plug Коси Тунели Уво Студ Extender Носила многупарчиња / многуСе меша Многу Големо 90 Pcs / многу Популарни TragLabret / Усна / Роуз Прстени Барови / Уво Прстени / Стомакот / Веѓа Тело Пирсинг Накит Унисекс многупарчиња / многуМикс на Големо 105 Pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Тело Пирсинг Накит Носот / Усна Labret / Веѓа / папокот Прстени Тело Пирсинг Унисекс многупарчиња / многуОвие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат.1.Ние брод на светот.2.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;3.Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $150 и тоа трае околу 1545 дена пристигне;и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $150 и тоа трае околу 513 дена да пристигнат.1.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди добар купување искуство и нула ризик купување;2.Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,за целосно враќање на средствата ќе бидат дадени ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;3.

BGN 2.00 3.02
925 сребро 1 мм носа шипове кости 36 бр. / компл. на едро
Бързи свойства

Карактеристики : Состојба : 100% новиМатеријал : 925 sterling silverУбави и привлечни тело накитДобро за случува партија или датираМали топката на крајот да се спречи studs паѓа надворПроизводи детали : Овој студ е директно и се изработени од сребро, така што тие се лесно да го вметнете и удобен за носење.ПАКУВАЊЕ : СОВЕТИ : Среброто не е препорачуваат за нови пирсинг,па ве молиме почекајте додека пирсинг е потполно оздравено пред да се премине на оваа носот студ.покрај тоа, со цел да се задржи носот студ сјај, ве молиме да не носат под прилика.

BGN 13.60
Безплатна доставка 20 бр/лот ръчно изработени вълна Flet любов Сърцето занаят идеален за направи си САМ бижута украсени момичета фиби за коса, лента за глава декор
Бързи свойства

Производи деталиГолемина : околу 40*40 mmколичина : 20pcsmeterial : волна почувствува / не ткиво ткаенинабоја : случајно се мешаПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба даплати едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Yes (да)...

BGN 34.00 39.98
RONGQING 10 бр./лот животни водно Конче окачване древна бронз древен silve висулки, висулка отговаря САМ за гривна колие 60*60 мм
Бързи свойства

Обрнете Внимание На : Совети : Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигнемалку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразилќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифатиспорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

BGN 15.00 17.55
PULCHRITUDE 20 бр. метална сплав Античен сребърен цвят перли, висулки завод дърво, цвете Чар Fit направи си Сам бижута направи c2053
Бързи свойства

Повеќе Опрема Шарм веб : Директни кликнетеИмаме најдобри цени !!!Вашето задоволство е мојата најголема моќ!PULCHRITUDE 20pcs Метални Легури Антички Сребрен Бои Монистра Приврзоци Засади Дрво Цвет Шарм Одговара Diy Накит Направи c2053Цел Повеќе Од 3 делови = Добиете 10% ПопустОписРеден Број : 20pcs / многу Точка БР : C2053Објектот Matetials : Цинк легура Главната Боја : Антички Si lver Антички бронза Антички злато, Антички Бакар КС ЗлатоPendant Големина : Како што е прикажано во слика (1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)Објектот Облик : поставете pendant шарм хривнија шарм ѓердан шармОбјектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .ПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

BGN 6.00 7.10
1бр стоманено синьо пъпа пиърсинг обеци на пъпа пръстен на пъпа Crystal пиърсинг Номбрил пиърсинг на корема секс бижута за пиърсинг на тялото
Бързи свойства

1 PC Челик Папокот Пирсинг Папокот Earring папокот Прстени Кристал Пирсинг Nombril Злато Стомак Пирсинг Секс Тело Накит Pircing1...

BGN 3.01
Yean Gold Wedding Crown сватбени диадеми Принцеса розово лилаво лента за глава за жени и момичета
Бързи свойства

Yean Злато Свадба Круна Булчински Tiaras Принцеза Пинк Пурпурна Headband за Жени и ДевојкиОпис Фантастична коса додатоци за Свадби, Proms, Партии или други специјални прилики.100% сосема нов и висок квалитет.Премиум квалитет.Тоа го прави вашиот изглед благородна и да го додадете вашиот шарм.Боја : СребренаМатеријал : Цинк Легура+Кристал Пакетот Вклучува : 1 x Булчински тиара

BGN 20.00 25.60
SUNSLL черен цвят мед многоцветен крек кубичен цирконий обеци и висулка колиета, бижута дамски модни комплекти
Бързи свойства

Бренд Име : SUNSLL Предмет Тип : Накит Сетови Item List : 1*Студ Обетки / 1*Pendant Ѓердан Earring Тип : Студ Обетки / Grandes Argola Brincos Метали Тип : Бакар+Кубни Циркони / Cobre+Кубни Циркони Метална Боја : Platinum Злато позлатен Циркон Боја : Црвена, Сина,Бела,Зелена,Розова

BGN 4.00 4.64
Горещи Продажба Африкански Кръгли Мъниста Бижута За Жени Комплект Бижута От Колие Обици С Висулка, Пръстен
Бързи свойства

Топла Продажба Африкански Круг Монистра Накит За Жените Накит Поставите Ѓердан Обетки Pendant ПрстенMinmum цел>$5 за да може да се меша целЦел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 730 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

BGN 15.00 15.84
2018 красиви сватбени бижута, бижута комплекти колие + гривна + обеци+подарочное пръстен аксесоари за партита красива овална форма Циркон бижута
Бързи свойства

Прстен е Бесплатен Дар (Случајна Големина)Можете да не контактирате преку Trademanager или не оставајќи ни порака на aliexpress, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.Whats App & Wechat : 0086 134123635621 / Ако производи не се исти како и опис или скршен во trasit...

BGN 151.00 219.20
CC гребен гребени за коса Короната Родословни кубичен Циркон старинните Принцеса Годеж сватбени аксесоари за коса за сватбени бижута подарък hx006
Бързи свойства

CC Чешел Косата Чешли Круна Hairpin Кубни Циркон Гроздобер Принцезата Ангажирање Свадба Коса Додатоци За Свадба Накит за Подарок hx006Информација за производот : 1.Свадба коса додатоци за булчински2.Гроздобер лист чешел косата чешли3.Повод : свадба,забава,ангажираност4.Главниот камен : кубни циркони,кристалноQ1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ???A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќеземете 2660 дена да пристигнат...

BGN 13.00 19.33
3шт окачване кухи слон 41*50 мм Антично сребро със златно покритие за окачване като направи си САМ ръчно изработени тибетски сребърни бижута
Бързи свойства

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари) и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

BGN 3.00 3.50