.

Гореща продажба BL-FP230D SP.8EG01GC01 проектор Лампа / Лампа модул за OPTOMA DH1010 / EH1020 / EW615 / EX612 / EX615 / HD180 / HD20
Бързи свойства

Опис : 1.Дел No : BLFP230 D / СП.8 EG01 GC012 Тип : Компатибилни Светилка Со Домување3 Време на испорака : рок од 23 дена4...

BGN 41.58
5J.J4N05. 001 оригиналната гол лампа за проектор MX717 MX763 MX764 проектор
Бързи свойства

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220v Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : 5 J.J4 N05.001 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 20003000 Номинална Моќност : UHPПостојат повеќе од три илјади објекти достапни во парк...

BGN 141.00 160.00
Оригинална лампа на проектора ET-LAX100 лампа с нажежаема жичка с корпус за PANASONIC PT-AX100 AX100E PT-AX100U PT-AX200 PT-AX20 висока яркост
Бързи свойства

Нашата предност : 1,Ние гарантираме дека сите LUMENS компатибилен светилки се инсталирани со ОРИГИНАЛНИ ГОРИЛНИЦИ внатре, па тоа ќе имаат најдобри перформанси.2,Во исто време, ние сме 6 месеци гаранција за светилки...

BGN 269.00 285.86
Лампа на проектора RLC-061 RLC061 за VIEWSONIC PRO8200 PRO8300 с корпус
Бързи свойства

проектор крушка светилка RLC061 RLC061 за VIEWSONIC PRO8200 PRO8300 со домувањеСе КРИЕШЕ : Меркур Светилки 1)Дел број : RLC061 RLC061 за VIEWSONIC2)број на Моделот : За VIEWSONIC PRO8200 PRO83003)Светилка тип : Замена Голи Проектор Крушка Светилка4) Примена : Бизнис, Едукација, Дома1...

BGN 74.00 96.00
Съвместима гола крушка P-VIP 180/1. 0 E22r / 69788 за проектор, лампа с нажежаема жичка телевизор без черупка
Бързи свойства

Компатибилен Голи Светилки OSRAM PVIP 180 / 1.0 E22r светилка за проектори и Телевизори без домувањеСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : PVIP 180 / 1.0 E22r / 69788is_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеЗа нас : ПроизводителСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : без домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

BGN 64.00
BL-FU240A / SP. 8RU01GC01 за OPTOMA DH1011/EH300/HD131X/HD25/HD25-ПС/HD2500/HD30/HD30B оригиналната гола крушка
Бързи свойства

Опис На ПроизводотДетали за производотМодел БР : BLFU240 A / СП.8 RU01 GC01Сијалица параметри : UHP190160 WСе применуваат следниве проектор модели : О П Т О М УDH1011 / EH300 / HD131 X / HD25 / HD25НН / HD2500 / HD30 / HD30 BУслови на купувањеГаранција : 180 дена од денот на превозот фактураПлаќање : ТТ однапред, Western UnionИспорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќањеКурир : DHL, UPSот, FEDEX, EMSНие можеме да снабдување : 1...

BGN 61.00 64.00
ELPLP28 / V13H010L28 за 200/200+ / 500 ЕМИ-TW200 / TW200H / TW500 съвместима гола крушка Безплатна доставка
Бързи свойства

Модел NO : ELPLP28 / V13 H010 L28Сијалица параметри : UHP200 WСе применуваат следниве проектор модели : E P S O N 200 / 200+ / 500 ПРОЕКТОТ ЗА МОДЕРНИЗАЦИЈА НА ОБРАЗОВАНИЕТОTW200 / TW200 H / TW500Услови на купувањеГаранција : 180 дена од денот на превозот фактураПлаќање : ТТ однапред, Western UnionИспорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќањеКурир : DHL, UPSот, FEDEX, EMSНие можеме да снабдување : 1...

BGN 68.00 72.00
P-VIP230 / 0.8 E20. 8 лампа на проектора SP. 8JA01GC01 за OPTOMA TW610ST/TW610STi
Бързи свойства

PVIP230 / 0.8 e20.8 Проектор сијалица СП.8 JA01 GC01 за OPTOMA TW610 ST / TW610 STi Карактеристики : Тип На СветилкаОригиналниот голи светилкаP / Н СП.8 JA01 GC01Светилка Wattspvip 230 / 0.8 e20.8Состојба100% новиЖивот време20003000hoursГаранцијаНа сите објекти е КК тестирани и се 120 дена гаранцијаКомпатибилен со Проектори Optoma TW610 ST / TW610 STi / TW610 STi+ / TX610 STПревозот : MOQ : 1piece / парчиња време на Испорака : рок од 12days по примиле исплата на Превозот : Од DHL,UPSот,Fed Ex.EMS итн...

BGN 87.68
Истински оригиналната смяна на голи крушки / лампи, подходяща за Osram P-VIP 350/1. 3 E21. 8 P-VIP 350/1. 3 E21. 8e)
Бързи свойства

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

BGN 188.00 198.40
5J.08G01. 001 оригиналната гол лампа за проектор BENQ MP730
Бързи свойства

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : 5 J.08 G01.001 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 20003000 Номинална Моќност : UHP Опис на ПроизводотПопуст достапни за купување количина510pcs попуст од 2%1020 компјутери попуст од 3%Услови на купување : Гаранција : 180 дена од денот на превозот фактураПлаќање : ТТ однапред, Western UnionИспорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќањеКурир : DHL, UPSот, FEDEX, EMSНашите пакување : Зошто да се купи од нас1...

BGN 84.00 96.00
P-VIP 210/0.8 e20.9n истински лампа на проектора за BenQ MH680, MH630, TH681H, BenQ 5J.JAH05. 001
Бързи свойства

PVIP 210 / 0.8 e20.9n Вистински Проектор Сијалица за Ben Q MH680 , MH630 , TH681 H, Ben Q 5 J.JAH05.001Карактеристики : Тип На СветилкаОригиналниот гола сијалицаP / N.5 J.JAH05.001Светилка WattsPVIP 210 / 0.8 E20.9 NСостојба100% нови и оригиналниЖивот време20003000hoursГаранцијаНа сите објекти е КК тестирани и се 120 дена гаранцијаКомпатибилен со ПроекториBen Q MH630 / MH680 / TH680 / TH681 / TH681+ / TH681 HПревозот : MOQ : 1piece / парчиња време на Испорака : рок од 12days по примиле исплата на Превозот : Од DHL,UPSот,Fed Ex.EMS итн...

BGN 97.28
EC.K3000. 001 оригиналната гол лампа за проектор ACER X1110/X1110A/X1210/X1210A/X1210K/X1210S
Бързи свойства

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : EC.K3000.001 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 20003000 Номинална Моќност : UHP Опис на ПроизводотПопуст достапни за купување количина510pcs попуст од 2%1020 компјутери попуст од 3%Услови на купување : Гаранција : 180 дена од денот на превозот фактураПлаќање : ТТ однапред, Western UnionИспорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќањеКурир : DHL, UPSот, FEDEX, EMSНашите пакување : Зошто да се купи од нас1...

BGN 84.00 96.00
безплатна доставка 5J.j9r05. 001 оригинална лампа на проектора UHP190 / 160 0.9 E20. 9 лампа за проектор BENQ BS3030 / MS3081+ / MS504 / MS506
Бързи свойства

бесплатен превозот 5j j9r05.001 оригинални проектор светилка UHP190 / 160 0.9 e20.9 сијалица за BENQ BS3030 / MS3081+ / MS504 / MS506 проекториКарактеристики : Тип На СветилкаОригиналниот гола сијалицаP / N.5 J.J9 R05.001Светилка WattsUHP190 / 160 0.9 e20.9Состојба100% нови и оригиналниЖивот време20003000hoursГаранцијаНа сите објекти е КК тестирани и се 120 дена гаранцијаКомпатибилен со ПроекториBENQ BS3030 / MS3081+ / MS504 / MS504 A / MS504 P / MS506 / MS507 / MS512 H / MS514 H / MS517 H / MS521 P / MS522 P / MS524 / MS524 B / MS527 / MS527 P / MX3082 / MX3082+ / MX505 / MX505 A / MX507 / MX507 P / MX522 P / MX525 / MX525 B / MX528 / MX528 P / MX570 / TS521 P / TS537 / TX538Превозот : MOQ : 1piece / парчиња време на Испорака : рок од 12days по примиле исплата на Превозот : Од DHL,UPSот,Fed Ex.EMS итн...

BGN 90.88
ELPLP51 V13H010L51 Безплатна доставка Brand NewProjector гола крушка с корпус за Epson EB Z8000WU / EB Z8000WUNL / EB Z8050
Бързи свойства

Замена светилка ELPLP51 со висок квалитет компатибилен сијалица.Замена светилка вклучуваат : H igh квалитет компатибилен Проектор Сијалица Вати : 330 W Цел Живот : 2500 H Овој производ има се тестирани и потврдени подолу за проектор : Epson EB Z8000 WU / EB Z8000 WUNL / EB Z8050На компатибилен сијалица, направена од страна на сијалицата производителот за да се задоволат спецификации и барања за Epson проекторНудиме висок квалитет по прифатлива цена, овие компатибилен светилки се идеална замена за замена на оригиналните светилкаГаранцијаТ тој ELPLP51 замена светилки се целосно опфатени во рамките на нашите 180ден гаранција, која штити од било неисправни производи.Ние сме посветени да нудат лесен и безбеден Проектор Сијалица купување искуство, кои ги носи мир на умот да сите наши клиенти.Предности1) висок квалитет; 2) долг работен век; 3) совршен светлината; 4) добра услуга; 5) конкурентна цена.ПакетДвојно картон исполнет со мека пена, како што е подолу слики покажуваат : ИспоракаМожете да изберете превозот метод со себе...

BGN 51.06
Подмяна на лампата на проектора ET-LAX100 / ET LAX100 за проектор на PANASONIC PT-AX100 / PT-AX200 / TH-AX100
Бързи свойства

Замена на Проектор Светилка ЕТLAX100 / ЕТ LAX100 за PANASONIC PTAX100 / PTAX200 / THAX100 проекториКарактеристики : Тип На Светилкакомпатибилен светилка со домувањеP / N.ЕТLAX100Светилка WattsHS220 WСостојба100% нови и оригиналниЖивот време20003000hoursГаранцијаНа сите објекти е КК тестирани и се 120 дена гаранцијаКомпатибилен со ПроекториPANASONIC PTAX100 PTAX100 E PTAX100 U ТИAX100 / PTAX200 PTAX200 E PTAX200 UПревозот : MOQ : 1piece / парчиња време на Испорака : рок од 12days по примиле исплата на Превозот : Од DHL,UPSот,Fed Ex.EMS итн...

BGN 117.70
Лампа POA-LMP28 Replacment малко за SANYO PLC XP30 / АД XP308C / АД XP35 / PLV 60 / PLV 60HT / PLV 60N
Бързи свойства

Replacment Голи Светилка POALMP28 за SANYO PLCXP30 / PLCXP308 C / PLCXP35 / PLV60 / PLV60 HT / PLV60 N1)Дел број : POALMP282)Проектор број на Модел : За SANYO PLCXP30 / PLCXP308 C / PLCXP35 / PLV60 / PLV60 HT / PLV60 N3)Светилка тип : Sanyo Замена Голи Светилка4)го Оценувате моќност : 250 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

BGN 70.00 73.60
Подмяна на голата крушка SP-LAMP-069, за INFOCUS IN112 / IN114 / IN116
Бързи свойства

Замена Голи Светилка VIP180 E20.8 SPЛАМБА069 за INFOCIN112 / IN114 / IN1161)Дел број : СПЛАМБА0692)Проектор број на Модел : За INFOCIN112 / IN114 / IN1163)Светилка тип : За InfocЗамена Голи Светилка4)го Оценувате моќ : 180 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

BGN 49.00 51.20
Подмяна на голата крушка SP-LAMP-046 за INFOCUS IN5104 / IN5108
Бързи свойства

Replacment Голи Светилка SPЛАМБА046 за INFOCIN5104 / IN51081)Дел број : СПЛАМБА0462)Проектор број на Модел : За INFOCIN5104 / IN51083)Светилка тип : InfocЗамена Голи Светилка4)го Оценувате моќ : 275 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

BGN 68.00 72.00
Подмяна на лампата на проектора BL-FP230D / SP. 8EG01G.C01 за OPTOMA HD180 / EH1020
Бързи свойства

Replacment Голи Светилка BLFP230 D / СП.8 EG01 G.C01 за OPTOMA DH1010 / EH1020 / EW615 / EX612 / EX615 / HD180 и др.1)Дел број : BLFP230 D / СП.8 EG01 G.C012)Проектор број на Модел : За OPTOMA DH1010 / EH1020 / EW615 / EX612 / EX615 / HD180 / HD20 / HD200 X / HD200 XНН / HD20НН / HD22 / HD2200 / HT1081 / PRO800 P / TH1020 / TW6153 D / TX612 / TX615 / TX6153 D / TX6123 D / OPX32003)Светилка тип : Optoma Замена Голи Светилка4)го Оценувате моќ : 230 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

BGN 59.00 62.40