.

BoYuTe (20 бр/лот) 25 mm вътрешен размер в 3 цвята ретро стил цинк сплав материали брошка база празни висулки за бижута
Бързи свойства

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (20 Парчиња / Многу) 25 MM Внатрешна Големина 3 Бои Гроздобер Стил Цинк Легура Материјали Brooch База Празно Шарм за Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

BGN 17.00 19.92
MY1280 Mix Size Purple Druzy кварцов кристални мъниста, правоъгълник Raw Drusy Crystal Geode мъниста за бижута 15.5 strand
Бързи свойства

ОписMY1280Микс Големина Druzy Кварцен Кристал Монистра,Виолетова Правоаголник Суровини Drusy Кристал Geode Монистра15.5" влакно, Мушка Size10*1025ммПроизводот Се ПокажеПревозот начин1...

BGN 41.00 43.04
Новият символ на ZB0359 RN медицински символ 10шт разход 18мм/20 mm стъклен кабошон и бутони модула направи си САМ бижута на едро
Бързи свойства

ве молиме изберете вистинската големина на : 12mm сребрена / златна прилепува се вклопуваат 12mm snap накит18mm сребрена / златна прилепува се вклопуваат 18mm snap накит20mm сребрена / златна прилепува се вклопуваат 18mm snap накит18mm без работ прилепува / 18mm цвет прилепува се вклопуваат 18mm snap накит22mm кристал прилепува се вклопуваат 18mm snap накит18mm / 20mm / 25мм стакло cabochon одговара DIY стакло cabochon накитДобредојдовте на Godbless U продавница!П : Дали имате минимум цел количина или вредност?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден од 3 работни дена...

BGN 2.00 2.40
Продажбите на едро 10шт планински кристал, павиран вътрешен фактурный зелен кварцов камък конектор втулка топчета за направи си САМ направата на гривни, колиета, би
Бързи свойства

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Монистра 2.Монистра Големина>> : околу 18*25 MM 3...

BGN 39.00 43.04
onwear mix старинни часовници снимка стъкло кабошон 12 mm 20 mm 25мм кръгъл купол Камея бижута изводи за висящи обици
Бързи свойства

1) овие се јасни стакло cabochons, со дизајниран слика на хартија за да се почитуваат грбот Сликата е добро да се почитуваат и не се склони кон трошење под нормална2) постојат вкупно 12 дизајни, обично тие доаѓаат во парови, може да бидат 9 или 10 дизајни3) добар занает лепак или лепила, треба да се користи за да го поставите овие во или врз резултатите...

BGN 7.00 7.52
Златист цвят конектори 20pcs 32x23 мм Детелина кухи резба модел метални занаяти за бижута
Бързи свойства

Опис На ПроизводотEmbellishments Конектори Метал ЗанаетиМатеријал : Цинк ЛегураГолемина : 37mmБоја : Златна БојаМожеби и вие исто така, сакаатПлаќање и ИспоракаИспорака : Бесплатна испорака Кина, Воздухот еMail или Хонгконг пост Воздух Mail 820 Бизнис Денови на Светот таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

BGN 3.00 3.36
Котешки нокът / правоъгълна Силиконова форма на мухъл епоксидна смола бижута bookmark САМ плавателни съдове с отвор Y51
Бързи свойства

Карактеристики : Силиконски е флексибилен, отпорност на кинење, издржливи во употребаЛесен за употреба и чистењеЛесно да се добие, мирис и вкус далекуЕднократно, нестапТие може да се користи со таквите материјали како светлина метали, гипс, восок, сапун, епоксидни и уретан смоли.Форма degassed во посебна vacumcam кој овозможува да се ослободи од воздушни меури во силиконски калап маса, подобрување на формата и до точно да се пренесе фини деталиМоже да се користи за да се направи pendant, колачи, леб, косата, желе, приготвена храна, чоколадо, мраз, пудинг, желе, чоколадо, торта, месечината торта, сапун, фондан, ориз топки итн.Накит Правење Чекори : 1 : Тест на потреба од брзо ослободување на агент на силиконски калап2 : Хит епоксидна со варени вода,но не може да се допре водата.3 : Измешајте епоксидна на соодветен сооднос4 : Микс тонер во епоксидна5 : Прелива епоксидна во мувла6 : Почекајте додека епоксидна лекувањеСпецификации : Модел : ПравоаголникМатеријал : Храна Одделение SlilconeМувла Боја : ТранспарентнаГолемина на : Голем : 16x3.5cm,Мала : 11x3.5cm,Мачка Ноктот : 10.5x3cmКоличина : 1 КомпјутерAnswer : ___________________________ Note : Таму би можело да биде од 23cm грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мала грешка на мерењето.И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 1.00 1.84
$0.99 4 мм / SS20 5 мм 288шт/SS30 6 мм 144шт смесени Flatback кристали САМ блясък слънчоглед смола бормашина FlatBack мъниста бижута
Бързи свойства

Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредатсо Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеВе молиме Имајте во предвид : Ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени.Погрешно или Исчезне .Ве молиме не бидете загрижени...

BGN 1.58
Продажба на едро зелен естествен кварц форма на свободни мъниста 5-8 мм, естествен камък мъниста за бижута направи си сам гривна колие е 34 '
Бързи свойства

трговија на големо зелено Природен кварц форма лабава монистра 5 8 mm природен камен монистра за накит одлуки diy хривнија Ѓердан е 34 'Синџир должина: approx87cm / 34" 1 " = 2.54 см дијаметар : за 5 8 mm materiale : Природен камен боја : Слика боја количина : околу 200 до 220 pz nota : 1...

BGN 5.00 7.60
Високо качество на квадратен акрилни Букви мъниста 20pcs 10*10мм куб пластмасови единични E първоначалната азбука бижута гривна дистанционер мъниста
Бързи свойства

Фабрика Директни Продаде Акрилик Писма МонистраProuducts детали : Големина : околу 10*10ммФорма : на коцка плоштадМатеријал : пластични акриликУпотреба : DIY накитПакување : за 20pcsБоја : бела со црни печатење писмаПакет содржина : производите ќе наредиПовеќе Шарм ДизајниЉубезно ве молиме да ги прочитате пред ставање на налози : Почитувани клиенти : Ви благодарам многу за шопинг.Сите слики биле зеде со себе,Боја може да се разликува малку се должи наосветлување & флеш користи во photographyor проширување на фотографијата или подесувањана компјутерски монитори.се надеваме дека може да се добие вашиот љубезно разбирање акопримена на нашите производи што боите се малку различни со слики.Објектите може да изгледа помал од слики емисии,ве молиме да обрнете вниманиеда големини информации,благодарам многу!Како да нарачате повеќе од 1 предмет : Пакување детали : Испорака детална : 1...

BGN 4.00 4.77
12-13 мм reborn keshi pearl jewelry добро качество на блясък и безупречна пресноводная перлена нишка
Бързи свойства

​Објектот Спецификација : Ние го продаде со едно влакно , 16 инчи долгИметрговија на големо 1213mm раѓа слатководни бисер монистра влакно 16 инчи долго влакно keshi природен бисер за изработка на накитМатеријалСлатководни бисерОдделениеААОбликотPetal форма бисерБојаРозова, multicolorДолжина Големина40 см по влакноМушка Големина1213 mmСпецификација 40cm / влакно

BGN 25.00 27.20
4x8 мм Rondelle диня кристал Crystal скъпоценен камък мъниста втулка Strand 15 за направи си САМ колие гривна бижута, Безплатна доставка
Бързи свойства

Испорака ДеталиОбјектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по целосната уплата Треба да добиете објект во рок од 34 недели...

BGN 8.00 10.38
Натурален черен сандалово дърво ръчно изработени цвете лотос висулка малки висулки малък Джапа мъниста гривна бижута изводи САМ аксесоари
Бързи свойства

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количина : 2 парчиња★ Материјал : Абонос(Црна сандаловина)★ Големина :14mm20mm★ Превозот : [1] Цел помалку од $10, Ние ги користиме економски превозот без следење на број, обично се 1238 дена, оддалечена област може да ви треба повеќе време .[2] Нарачката до $10, Ние ги користиме економски превозот со следење на број, обично се 10~28 дена.[3] Нарачката до $120, испрати од експрес испорака, таа ги зема околу 610 дена ,и не заборавајте да оставите вашиот телефонски број, заедно со нарачката.★Врати &НаплатаНие сме одговорни за погрешен точка, скршени објект, ако кој било проблем, само да го испратите порака со слика навремено...

BGN 16.80
Твърди бели различни форми на смесени планински кристал Сам украсени с акрилни камъни шият кристали за декорация на дрехи
Бързи свойства

Информации За ПроизводотИме На Производ : Flatback ШиеНа RhinestonesМатеријал : АкриликГолемина : Микс ГолеминаПакет : OPP вреќа,100pcs / многуБоја : Како На СликатаЕден Пакет Содржи : Различна Големина И Облик Кристал : 100 КОМПЈУТЕРИ / торбаПроизводот Се ПокажеБоја На НесовпаѓањеЈас не моето најдобро да се пука на најблиските боја на ѕвонење како можам да, но таму ќе биде малку боја разлика...

BGN 7.98
Безплатна доставка на пневматичен чук съвет предни бижута, инструменти и машини бижута инструменти чук hanpiece
Бързи свойства

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Пневматски Чекан Handpiece Израз Накит алатки и машини Накит Алатки чекан hanpieceАко не можете да ја пронајдете вашата земја во системот , pls контактирајте го нашиот персонал директно или ни остави поракаДеталиДобредојдовте на нашата страница на Flexshaft Додатоци , во која можете да најдете подетални информации на Flexshaft Додатоци ...

BGN 59.00 84.05