.

1PCS MK10 M7 заплахи, 3D printer accessories MAKERBOT 2-generation PTFE Stainless steel feed pipes M8 throat

1PCS MK10 M7 заплахи, 3D printer accessories MAKERBOT 2-generation PTFE Stainless steel feed pipes M8 throat

BGN 2.69

Сума
Налично за поръчка

Добредојдовте на нашата продавница!!!!
3 D печатач додатоци MAKERBOT 2-генерација PTFE од нерѓосувачки челик, feed цевки М8 грлото
Спецификација :
M6 надворешни тема конекција ,
Отворот 0.4
Дупка со дијаметар од MK8 : (2.4 MM) / MK7 (2.0 mm),
На врвот 1 MM стереотипи дупка длабочина

Всичко за продукта

търговска марка:
BIQU
Тип Елемент:
Гърлото
Номер На Модела:
МК10 М7
Пакет:
Найлонова торбичка, стандартна опаковка
Цена:
Продажба На Фабрика
срок на доставка:
бърза доставка
проба:
Разположение
Състояние:
New100%
За:
3d принтер