.

2017 старинни бижута изискан 925 сребро с инкрустирани Кристали пръстен съвременно красивият пръстен за женски чар пръстен j530
Бързи свойства

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

BGN 3.00 4.80
QIAMNI 925 тайландски Сребърен уникален кръгла празнина в отворено писмо пръстен за жени, момичета рожден ден подарък-коледна украса
Бързи свойства

Екопријателски : ДаПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

BGN 3.00 4.62
lingmei Безплатна доставка блестящ бял CZ популярен сребърен цвят пръстен дамски сватбени декорации размер 6 7 8 9 10 11 двойки пръстени на едро
Бързи свойства

најдобро продаваните објект линкови, можеби ќе сакатеL owest цена на пазарот со ист квалитет и Ако сакате да се купи промет на големо со производи од нас,ве молиме контактирајте со нас...

BGN 4.00 6.99
Безплатна доставка! Гладка Повърхност Масонское Пръстен Бижута От Неръждаема Стомана, Злато Масонството Мотор Колоездач Мъжки Пръстен SWR0079Ga
Бързи свойства

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби...

BGN 6.16
Търговия на едро с ретро Пет Kitty Cat Ring Adjustable Free Сладко Животните Ring-12 бр. / лот 3 цвят Бронз/Антично сребро/черен пистолет
Бързи свойства

Ретро Милениче Кити Мачка Прстен Слободни Прилагодливи Симпатична Животно Прстен12 Pcs / Многу ( Антички Бронза / Антички Сребрен / Пиштол Црна 3 Бои Слободен Избор / Колокација)Мачка Прстен Кити Мачка Прстен на Животните Прстен Ретро Прстен Burnished Прстен Партија Прстен Мода Прстен Секојдневен Прстен Antiqure Бронзен Прстен Antiqure сребрен Прстен, Подарок Прстен Жените Прстен Дама Прстен Среќа Прстен Милениче Прстен Заврши ПрстенКарактеристики : Нов и висок квалитет.Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, многу популарнаНИЕ СЕ КОРИСТИ САМО ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ СИЛНА МАТЕРИЈАЛ, ДА НЕ СЕ СКРШЕНИ ИЛИ ЛОШАТА ЛЕСНО•Метал животински серија мачка прстен доаѓа 3 бои : црна, sliver и злато...

BGN 18.00 28.43
Безплатна доставка! Мотоциклети двигател пръстен бижута от неръждаема стомана класически двигател motor колоездач мъжки пръстен SWR0296
Бързи свойства

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби...

BGN 34.80
Безплатна доставка! Гладка повърхност масонское пръстен бижута от неръждаема стомана с позлатени масонството мотор колоездач мъжки пръстен SWR0079G
Бързи свойства

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби...

BGN 34.00
Amorita boutique crux 6size пръстен за жени
Бързи свойства

само една големина : 8 големина ( дијаметар : 18mm)

BGN 14.00 20.18
2018 нов дизайн, 8 мм, широчина-мъжки черни волфрам, годежни пръстени група матиран готов на злато / сребро два цвята комфорт отговаря на размера 7-11
Бързи свойства

Бренд : SayaМатеријал : ВолфрамБоја : Злато & Сребро.Ширина : 8mmГолемина : 7.511, исто така, може да се прилагоди.Пакет : едно парче на прстен со бесплатен подарок кутијаКако да се измери прстен големинаПлаќањеНие силно препорачува да направите исплата во Aliexpress, тоа е подобро да се заштити купувачот профит,се надевам, ќе може да разбирањето!1...

BGN 52.78
регулируеми пръстени със стрелки жени Купидон стрелка пръстен момиче сладко съвет пръстен бижута за самозащита злато сребро бронз цвят реколта момче
Бързи свойства

За Боја : Сите производи се снима во природна светлина, туку затоа што екранот е различна заразлични причини, како што се, можете да го видите на бои на сликата може да се појават мали боја разлика во натура,ве молиме да се разбере,ви благодариме!Русија Клиент Забелешка : Да се осигура дека можете нормално да прими предмети, ве молиме користете вашиот полно име и правилен поштенски код да се направи цел, ви благодариме за вашата поддршка .шопинг процес

BGN 1.00 2.37
Лют червен огнен опал 925 сребро щампован Модни дамски партия бижута САЩ размер SF1815
Бързи свойства

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

BGN 25.00 41.52
Търговия на едро на партията мъжки 25шт пъстри цветя Котешко око камък златни пръстени група женски сватба сватбени декорации
Бързи свойства

1.Материјал : Мачка очи Камен и Злато Позлатен лим2.Износ : 25pcs3.Големина : 1619 MM(големина е Случајна)4.Боја : се погледне на слика5.Облик : прстени,да се погледне на слика6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваЗабелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

BGN 7.49
Перлата На Маншет Пръстен Златист Цвят Спад Натурален Син Камък Druzy Geode Група Пръстен Бижутата
Бързи свойства

Име : Snakeskin Ткаенината ПрстенКоличина : 1pcПрстен Големина : 6cm*3cmМатеријал : Кристал,SnakeskinПрстенот е убава и модата,тоа е привлечност за жените .нашата цел е ниска цена,со висок квалитет.Искрено се надевам дека секој купувачи и како нашите производи,и ова е нашиотсакаат.Значи,ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте ме ,јас сум многу да ви помогнат да се реши тоа.Се надевам дека ќе имаат пријатно на шопинг .Како на барање на купувачот...

BGN 10.00 13.01
Нов високо качество на титан стомана жени двоен кръг пръстен модната марка любов момиче концентрични кръгове пръстени пръсти за любов
Бързи свойства

Материјал : Челик, Титаниум & 18 K Вистински Злато ПозлатенПрстени Големина : САД големина 6,7,8,9Пакетот Вклучува : 1pc Прстени Како на слика***Ако купите над $200 во нашата продавница...

BGN 11.00 11.18
Амбър форт пръстен Сребърен налагане на върха на мед, размер: 8.5, R0168
Бързи свойства

Големина : 8.5 , 9.6 g,Главниот камен големина : 28.3 x 18.9 mmВе молиме овозможи 60 дена да пристигнеКамења се големи за да огроменСите предмети се сосема новиФотографијата покажува точната објект ќе биде прима.Сите предмети се мери целосно, во цмПриврзоци вклучуваат кауција, обетки вклучуваат куки,белегзии се мери сите на патот до последната алка,како и ѓердани.Продажбата и за УсловитеЗадоволството на клиентите е наш врвен цел...

BGN 9.42