.

за tianma 3 бр за iphone 8 8G LCD дисплей с 3D сензорен екран подмяна монтаж на тест befrore доставка
Бързи свойства

зошто место нов поредок сега?1.Тестот три пати пред пратката2.Нов пакет,посилна заштита3.Нарачка и испорака во ист ден4.висок квалитет,ниска цена5.бесплатни подароци како што покажува подолу

BGN 162.00 171.04
За Huawei Honor 8 Lite LCD Дисплей +Тъчпад Осыпь С Рамка чисто Нов Дигитайзер Панел на Екрана За Huawei Honor 8 Lite
Бързи свойства

За Huawei Чест 8 Лајт Lcd Дисплеј+Допир Scree Со Рамка За 100% Нов Digitizer Панел Екран За Huawei Чест 8 ЛајтОпис : 1...

BGN 44.78
Oukitel k10000 Pro Battery подмяна на оригиналната батерия с голям капацитет 10000mAh за мобилен телефон oukitel k10000 Pro
Бързи свойства

Oukitel k10000 Про Батеријата 100% Оригинални Голем Капацитет 10000m Ah Замена на Батеријата За oukitel k10000 Pro Мобилен Телефон

BGN 40.00 42.10
1 бр./лот 2 way N Type Power splitter ,800~2500mhz усилвател на сигнала ретранслатор делител на мощността
Бързи свойства

2 начин N Тип Моќ Splitter 800~2500 MHz сигнал бустер dividerКлучна Карактеристика : Убава 2 Начин Splitter фреквенција 8002500 Mhz Max...

BGN 11.00 12.80
2 елемента слушалка на ухото говорител част за BlackBerry Q5 9320 Curve 9860 Факел 9790 Bold Z10
Бързи свойства

2 ПАРЧИЊА Слушалка слушалка за Уво Дел За Black Berry П5 9320 Крива 9860 Факел Bold 9790 Z10

BGN 6.00
1 бр. оригинален преден LCD рамка за Huawei honor 5X предната рамка средната рамка подмяна на корпуса
Бързи свойства

1pcs Оригинални Пред LCD Рамка За Huawei чест 5 X Пред Рамки Средината Рамка за Домување Замена

BGN 17.00 18.40
NOHON батерия за Apple iPhone SE iPhoneSE 1624mAh висока реална капацитет Bateria подмяна на вградени телефонни литиеви батерии+инструменти
Бързи свойства

NOHON Батеријата За Apple i Phone SE i Phone SE 1624m Ah Високи Реални Капацитет Замена вградениот Телефон Литиум Батерии Со Алатки Батеријата е Спецификација : Компатибилни Модел : За Apple i Phone SE 4" Номинален Напон : 3.82 V Напон на Полнење Лимит : 4.35 V Капацитет : 1624m Ah

BGN 30.00 43.41
За Sony Xperia Z3 Z4+ 3G LCD екран конектор за дънната платка гъвкав кабел с микрофон резервни части за ремонт на
Бързи свойства

За Sony Xperia Z4 Z3+ 3 G LCD екран Приклучок за да Главниот Одбор Flex Кабел со Микрофон Поправка Делови

BGN 11.00 11.20
Оригинал за Samsung Galaxy Tab A SM-T355 T355 T350 T355 LCD дисплей с touch screen Digitizer Panel Part
Бързи свойства

Нови и никогаш не се користи за LCD дисплеј со екран на допир digitizer сензори целосна собранието За Sum Sung ГАЛАКСИ Јазиче 8.0 T355 100% тестирани од страна на КК персоналот пред брод Доаѓа со заштитна пластична кеса и безбедно пакувањеAnswer : ___________________________ NOTE : Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини со демонтирање или со составување на вашиот мобилен телефони,па само ги купите овој објект ако знаете како да го инсталирате или некој може да ви препорачуваме професионална инсталација.Ве молиме тест пред инсталација , ние не ќе биде одговорен за каква било штета на вашиот таблети / мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови...

BGN 73.58
10шт водоустойчив лепило стикер залепваща лента за Sony Xperia Z1 Z2 Z3 високоговорител обаждане зумер
Бързи свойства

10 PCS Водоотпорен Лепило Налепница Лепак Лента за Sony Xperia Z1 Z2 Z3 звучникот Измамник Ѕвончето

BGN 9.00 9.58
2 елемента водоустойчив лепило стикер залепваща лента за Sony Xperia Z1 Z2 Z3 високоговорител обаждане зумер
Бързи свойства

2 ПАРЧИЊА Водоотпорен Лепило Налепница Лепак Лента за Sony Xperia Z1 Z2 Z3 звучникот Измамник Ѕвончето

BGN 6.00 6.40
2 елемента 5.5 инча за ZTE Axon 7 Axon7 A2017 A 2017 задната част на задната голяма камера със стъклен капак на обектива с лепило стикер смяна ремонт
Бързи свойства

5.5 Инчен За ZTE Axon 7 Axon7 A2017 На 2017 Задните Врати е Голема Камера Стаклена Леќа се Покрива со Адхезивна Налепница Замена ПоправкаКарактеристики : 1...

BGN 26.00 30.03
1 бр. горещи продажба зарядно устройство Micro USB порт за зареждане на док конектор мъжки гъвкав кабел с микрофон за ASUS ZenFone 3 ZE552KL
Бързи свойства

1pcs Топла Продажба Конектор за Микро USB Порта Dock Конектор за Полнење Plug Flex Кабел Со МИКРОФОН За ASZen Fone 3 ZE552 KL

BGN 15.00 16.00
2 бр. / лот XGE New Back задната камера обектив стъкло за Xiaomi Redmi note4 забележка 4 стикер с високо качество
Бързи свойства

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за производот : 1 Тестирани пред превозот.2 Доаѓа со заштитна пластична кеса.3 Големи во парк / support големо.За превозот : 1 Ќе брод наредби од 3 работни дена превозот методи ќе се избере(ќе се забавува за време на големите празници во Кина).2 Ако не можете да го добиете вашиот парцела во 45 дена, pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена.3 Ако не ја прими пратката по 60 дена ,Ние и ветуваме на наплата или повторно да ја прати.(ве молиме, не се применуваат за спор во 60 дена ,ова е несакана, Африка / Јужна Америка / Русија во рок од 90 дена)4 Pls бидете сигурни дека вашиот приемник информации се точни пред да ја купите...

BGN 6.38
за OnePlus Two оригиналната бутон за регулиране на силата на звука на хранене гъвкав кабел за OnePlus 2 Power On Off, Volume Up Down конектор резервни части
Бързи свойства

за One PlДва Оригинални Моќ Јачина на звук Копче Flex Кабел за One PlМоќ На Off копче за Јачина Нагоре Надолу Конектор Замена на ДеловиСпецификација : Квалитет : 100% Оригинални Сосема Нов Quantiy : 1pcs Compatiblity : за One PlДвеОпис : Ова е Моќ Јачина на звук Копче Flex Кабел Замена на Делови за One PlДве ...

BGN 10.00 10.91
2G, 3G, 4G трибандов усилвател на сигнала мобилен телефон 70dB GSM 900 LTE 1800 WCDMA 2100 Mhz мобилен мобилен повторител на сигнала антена комплект
Бързи свойства

2 G на 3 G 4 G Тројно бенд Мобилен Телефон Сигнал Бустер 70d B GSM 900 LTE 1800 WCDMA 2100 mhz Мобилна Мобилна Сигнал Repeater Антена го ПоставитеФункција : [1] Покриеност : 300500 метри квадратни, без бариери[2] да се Подобри Gsm 900 Lte 1800 и Wcdma 2100 во исто време[3] за Поддршка на повеќе од 20 мобилни телефони да се користат во исто време[4] за Поддршка на различни оператори кои има GSM 900 1800 или WCDMA 2100 фрекфенција[5] Лесно да се инсталира...

BGN 187.00 345.60
1560mAh 3.8 V Li-ion вътрешна смяна на батерията на iPhone 5S 5c батерия с безплатни инструменти за ремонт на 30
Бързи свойства

Карактеристики : 1.висок квалитет Liion батерија за i Phone 5 S 5 C2 Најдобра замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговор3...

BGN 9.00 12.77