.

Телефон тъчпад сензорен екран, за да Лети FS401 FS402 FS403 FS451 FS452 FS454 сензорен екран дигитайзер стъкло обектив сензор за лепило
Бързи свойства

Телефон на Допир екран на допир Панел За Лета FS401 FS402 FS403 FS451 FS452 FS454 Екран на Допир Digitizer Стаклена Леќа Сензор Алатки Бесплатно ЛепилоОпис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна...

BGN 9.00 12.54
A + + + стъкло сензорно за Fly FS509 сензорен екран дигитайзер преден стъклен панел сензор за резервни части + лепило инструменти
Бързи свойства

А+++ Допир Стакло За Лета FS509 Екран на Допир Digitizer Предниот Панел Стакло Сензор Замена на Делови + Лепило Алатки Логото Бесплатен ПревозотОпис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна...

BGN 10.00 14.37
1 бр. / много високо качество за Archos 101 101c мед tablet PC сензорен екран Digitizer подмяна на част в черен цвят
Бързи свойства

За Модел : За Archos 101 101c Бакар Таблет КОМПЈУТЕРвашиот потребни боја по вашата исплата ,инаку ние ќе се испрати било боја на располагање од нашите акции .Во Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет...

BGN 17.73
Оригиналът е за Meizu U20 USB зарядно устройство, порт за зареждане Лента гъвкав кабел Micro USB; dock конектор ремонт, резервни части
Бързи свойства

за Meizu U10ПлаќањеНие само го прифатат плаќање преку Aliexpress.Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна...

BGN 6.00 6.38
Оригиналната снимка 5.0 MP Предна камера, модул за Doogee Y300 MT6735 Quad Core 5.0 HD Безплатна доставка
Бързи свойства

Оригиналната Фотографија 5.0 MP Предна Камера Модул за Doogee Y300 MT6735 Quad Core 5.0" HD Бесплатен Превозот Главните Карактеристики : Оригиналниот Пред Камера 5.0 ПРАТЕНИК за Doogee Y300Модел : Doogee Y300Тип : КамераОригиналниот Замена МатеријалиИмајте предвид Сите делови се пред присутните, заштеда на време кога местото на Секој елемент има се проверуваат и во добра состојба пред превозот Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини со Демонтирање или со Составување на мобилни телефони / мобилни телефони, па само ги купите овој објект ако знаете како да го инсталирате препорачуваме професионална инсталација...

BGN 19.00 20.78
Нова задна камера със стъклен капак за смартфон Gionee Elife E7 Phone (без етикети)
Бързи свойства

1 100% Сосема Нов и никогаш не се користат високо квалитетни гаранција 2.Замени скршен, оштетената, испукана камерата е стакло 3...

BGN 6.80
10шт нов OEM Power Volume страничен превключвател бутон ключ гъвкав кабел за ASUS Zenfone 5 Lite A502CG
Бързи свойства

10pcs Нови ОЕМ Моќ Волумен Страна Switch Копчето за Скролување Flex Кабел За ASZenfone 5 Лајт A502 CG

BGN 20.00 20.80
Wyieno Iq 430 резервни части сензор за Fly IQ430 Предизвикват Външна Touch Screen Digitizer Panel + проследяване
Бързи свойства

Iq 430 Сензор Замена на Делови За Лета IQ430 Потсетуваат на Надворешниот Екран на Допир Digitizer Панел ; Со Следење на БројСпецификации : Име на производ екран на Допир Модел За Лета IQ430 бела Боја Главен Материјал Тежина 100g Пакет Содржина 1 Buc екран на ДопирОпис : Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена; . Повеќе Детали Фото Покажува

BGN 7.98
5 бр./лот Оригинал за Sony Xperia Z3 L55t Power Flex с вибратор и микрофон
Бързи свойства

Опис на производот : Она што ние го продаде за Моќта flex за Sony Z3 L55t е оригиналниот 100% , сите тестирани пред брод, така да функцијата е добро 100% ...

BGN 56.00
Използва се оригинална бутон за включване изключване захранване клавиш за сила на звука гъвкав кабел за спк стартира строителни Doogee DG850 MTK6582 Quad Core 1280x720 5.0 HD Безплатн
Бързи свойства

Користи Оригинални Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за Doogee DG850 MTK6582 Quad Core 1280x720 5.0" HD Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

BGN 15.00 15.98
Cameron Sino батерия 2600mAh LIS1561ERPC за Sony Ericsson Cosmos DS, D5803, E5363, Xperia C4, Xperia C4 Dual LTE, Xperia Mini Z3
Бързи свойства

Компатибилен модел : За Sony Ericsson Космосот ДС, D5803, D5833, E5303, E5306, E5333, E5343, E5353, E5363, Xperia C4, Xperia C4 Двојна LTE, Xperia Z3 Компактен, Xperia Z3 МиниДел No...

BGN 24.00 24.80
Vannego задния капак на отделението за батерията за Мото на Google Nexus 6 XT1100 XT1103 задния капак на отделението за батерията подмяна на корпуса на резервни части за ремонт на
Бързи свойства

Vannego Батеријата на Задниот Поклопец За Мото Google NexXT1100 XT1103 Назад Батеријата Вратата Покрие Домување Замена Поправка Делови Опис : Тип на производ : Назад на Капакот на батеријатаПогоден модел : За Мото Google NexXT1100 XT1103Пакет : 1 X Назад на Капакот на Батеријата Нашата Продавница Вистински Фото : Околу ПревозотВремето за испорака е за 1545 работни дена...

BGN 11.01
Vannego 10шт сензорен екран обектив за Samsung Galaxy S4 Mini I9190 I9192 I9195 I9198 предната външна стъклена леща тъчпад на екрана
Бързи свойства

Vannego 10 Pcs Екран на Допир Објектив За Samsung Galaxy S4 Mini I9190 I9192 I9195 I9198 Пред Надворешниот Стаклена Леќа Екран на Допир ПанелКарактеристики На Производот : Тип на производ : Екран на Допир(Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Samsung Galaxy S4 Mini I9190 I9192 I9195 I9198 Пакет : 10 PCSX Екран на Допир DigitizerСлики покажуваат : Нашата Продавница Вистински Фото : Ако ние се најде на продавачот кој ги копираат нашите производи слика, ние ќе се жалат веднаш!За ПревозотВремето за испорака е за 1545 работни дена...

BGN 23.49
Подмяна на нова гърба на задната капачки на обектива на камерата със стъклен капак за LG V20 с тиксо
Бързи свойства

Замена на Нови Назад Задните Леќи на Камерата Стакло Покритие За LG V20 Со селотејп1) Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред брод.2)...

BGN 2.80
10 бр. / лот, за LG G6 задната част на задната камера стъклен обектив черен / бял / сив / rose gold / Злато / Сребро / розов
Бързи свойства

10pcs / многу, За LG G6 Назад Задна Камера Стаклена Леќа Црна / Бела / Сива / Розово Злато / Gold / Сребрена / РозоваПроизвод Детали : 1...

BGN 17.44
За Huawei Honor 3X G750 бутон захранване и бутон за регулиране на силата на звука гъвкав кабел
Бързи свойства

За Huawei Чест 3 X G750 Прекинувач Копчето & Јачина на звук Копче Flex КабелПотсетување : 1 Информации за производот од Интернет, но нашата слика е вистински, а нашата цел е иста како и нашата слика, затоа ве молиме проверете на сликата за купување, бидејќи неточни купување на враќање поштенски надоместок паѓа на товар на купувачот...

BGN 5.00 5.76
За Highscreen Power ICE / Power Rage EVO / Easy F / Prime L/Pure Power високоговорител сигнал повикване гласова музика играе ремонт на част от
Бързи свойства

Опис : A100% висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Јазик.C препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.Д Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Eпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Гласно Говорник / 1 PC / 2 PCS / 5 PCS(До вашиот опција)10pcs телефон завртки( Подарок само )Напомена : 1.Ние брод на пакети во рамките на 27 бизниси дена по уплатата избришани.Купување на викенд и Национални hiliday ќе биде предаден, од следната бизниси ден.2.Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас.3.Љубезно ве молиме оставете 5 ѕвезди на повратни информации до нас ако сте задоволни,ако се некој проблем со производот,ве молиме контактирајте со нас, наместо на напуштање на негативни повратни информации,ние би сакале да го реши проблемот.

BGN 5.58
Оригинален M&Sen за 5.99 Xiaomi Redmi 5 Plus LCD дисплей + тъч дигитайзер с рамка бял / черен цвят безплатна доставка
Бързи свойства

М&Сен За 5.99" Xiaomi Redmi 5 Плус LCD екранот+допир digitizer со рамка бело / црна боја бесплатен превозот

BGN 73.00 76.78
AVY Battery BN31 за Xiaomi Mi 5X Mi5X Redmi 5A Pro 5APro мобилен телефон акумулаторни литиево-йонни полимерни батерии са тест
Бързи свойства

Забелешка : батеријата не одговара за Xiaomi Mi 5 X Mi5 X / Redmi 5 A 5 A Про Батеријата модел : BN31 (Ако не сте сигурни дека е погодна за вашиот телефон , може да се спореди со овој број, е батеријата единствен број) ве Молиме Имајте во предвид : > батеријата мора да бидат целосно полнат пред употреба...

BGN 12.00 14.16