.

A24W-K A24W оригинала ROHS 10 бр. / лот Безплатна доставка на електронни комплект
Бързи свойства

Welcom да XINA ЕЛЕКТРОНИКАВашето задоволство е наша извршувањеДоколку купите повеќе квантитет или други Електроника состав ве Молиме контактирајте со нас1...

BGN 27.01
DC-AC Power Step-up 12V to 110V 220V Инвертор Boost Board 150W Inverter Boost Board конвертор трансформатор на електрически компоненти
Бързи свойства

DCAC Чекорup 12 V да 110 V 220 V Инверторот се Зголеми Одбор 150 W Конвертор Трансформатор.DCAC Конвертор 12 V Влез на Излез 110 V 200 V 220 V AC 150 W Инверторот се Зголеми Одбор Трансформатор.Спецификации : Материјал : Електрични компонентиБоја : Како на сликиМоќност : 150 WВлезен напон : DC12 VИзлезен напон : AC 0110 V172 V200 V220 VQuiescent струја : околу 0,05 НаИзлез waveform : висока фреквенција квадратен бранФрекфенција : за 20 KHZЗаштита : никојИзлез жици следните напони : V0V2=110 VV0V3=175 VV0V4=200 VV0V5=220 VV5V4=20 VV5V3=45 VV5V2=110 VV4V3=28 VV4V2=90 VV3V2=62 VТопло Совети : 1...

BGN 27.00 29.36
Безплатна доставка 1бр малка вилица болт база 3roads 4 път кола се слеят висок няколко предпазители водоустойчив предпазител не е включен в комплекта
Бързи свойства

Бесплатен превозот 1pc Мали вилушка гром база 3roads 4 патишта Автомобил осигурач носител на висока Повеќе осигурувачи водоотпорен (осигурувачот не е вклучена)Материјал : бакар легура Бленда : Во линија 3 8ММ дупка, штекер 3 6 MM дупка (3 пат )...

BGN 28.00 30.40
BGEKTOTHAdjustable Delay Switch 1 to 20 Second DC 12V Delay Таймер Relay NE555
Бързи свойства

Опис : Упатство за употреба : реле ќе не веднаш по затворањето на енергија е поврзан, додека одложувањето на времето одново...

BGN 4.00 6.53
40N120 TGL40N120FD 40A/1200v чисто нов внесен оригинала 10шт
Бързи свойства

Опис на производот =Околу нас= Ние сме лидер на пазарот во онлајн eдистрибутери и БУМ решенија Ако купите повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас, и јас ќе нудат поволни цени...

BGN 36.80
TOP249YN чисто нов внесен оригинала 10шт
Бързи свойства

Опис на производот =Околу нас= Ние сме лидер на пазарот во онлајн eдистрибутери и БУМ решенија...

BGN 39.20
CLA50E1200HB CLA50E1200 чисто нов внесен оригинала 10шт
Бързи свойства

Опис на производот =Околу нас= Ние сме лидер на пазарот во онлајн eдистрибутери и БУМ решенија Ако купите повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас, и јас ќе нудат поволни цени...

BGN 36.80
Bgektoth5pcs здрава макара DC 12V 10A 5 контактите на реле хранене печатна платка тип SPDT за SRA-12VDC-CL
Бързи свойства

Материјал : Пластични и Метални Боја : Црна / Сина, Боја ќе бидат испратени по случаен избор( Ако се купат повеќе, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои.) Пет нозе реле Реле е електричен управувач, обично се користи во автоматска контрола коло Тоа е всушност мал тековната за контрола на голем тековната операција на автоматското префрлање Тоа игра улога во автоматско прилагодување коло, безбедност, заштита, конверзија коло Модел : SRA12 VDCCL Параметри : 12 V 10 A Големина : Види на сликата Количина : 5 Pcs Нема мало пакет Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 3.00 3.68
Tangda rm4 основната Bobbin 3+3pin 6p магнитен жило+скелет PC40 меки феритни ядра трансформатори вертикални A.
Бързи свойства

скелетот : фенолни материјал : PC40А1 : 9.7 mm A : 11.1mm B : 8.3mm C : 4.5mm D : 3.8mm E : 3.6mm F : 5.2mm G : 6.2mmОваа компанија е специјализирана за производство, продажба на високо квалитетни мека магнетизам ferrites магнетното јадро, Gao Daoci линкот, скелетот, и може да според да посетителот барање осипување, вклучувајќи (EE EF EFD ЕП ЕПС ПК РМ ТЕНЏЕРЕ UU UT И UF ER ERL ЈАГУЛА РМ GU магнетното јадро + скелет), магнетното јадро фабрика се наоѓа во кина, оваа минерали се богати, добри врски, човечки ресурси се чувствувате, продолжение на бенигна развој за оваа компанија за да се обезбеди поволно состојба, оваа Si Јуани и насекаде корисникот заедница соработуваа со почит, взаемно корисни интеракција, комунален развој.Вашето задоволство е мојот засекогаш ги извршуваат! Вашата доверба е јас најголемите биде горд на! Ние може да обезбеди конкурентна цена и висок квалитет на производите според вашите барања на нашите клиенти.Со нетрпение очекувам да вашата рано повторно ply!

BGN 30.08
Brand New DC 12V Relay Module Voltage Relay Control Board with Optocoupler SRD-12VDC-SL-C
Бързи свойства

12 V Реле Модул со Optocoupler, релеи, и целосно изолирани од SCM! (Може да се постигне целосно одвојување на два снабдувањето со електрична енергија), ПРЕДВОДЕНА покажува реле статус На одборот со сила транзистори да се вози на реле...

BGN 9.58
DC-AC 25A твердотельное реле еднофазно SSR релеен модул SSR-25DA
Бързи свойства

Цврста Состојба Реле РБС25 DA 25 A / 250 V 332 VDC / 24380 VAC БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ на Текст Контрола Напон : 332 VDC Излез Оптоварување Напон : 24380 VAC, Излез Оптоварување Тековната : 25 A Големина : 5.9 x x 4.5 2.3 смСлични Производи од нашата продавница : ______________________________________________________________________________ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _Често Ги Купиле Заедно : + + =ПЛАЌАЊЕ : 1...

BGN 7.49
LM10 LM20 LM32 LM40 LM50 1A / 2A / 3.2 A / 4A/5A
Бързи свойства

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

BGN 16.14
Оригинално реле HJQ-15Е-S-Z-24VDC 20A 6 метра на открито
Бързи свойства

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

BGN 19.62
4P 63A 380V автоматичен превключвател предаване на ATS
Бързи свойства

Отценети : напон 220 V 50 / 60 HZ Истакна : енергија ќе биде прекината кога Префрлување Вклучете време Max струја : 63 A...

BGN 39.00 43.20
Реле G6K-2F-Y-12VDC G6K-2F-Y-DC12V G6K-2F-Y 12V
Бързи свойства

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

BGN 26.00
4P 40A 1000V DC DC автоматичен прекъсвач MCB за фотоволтаична система за слънчева енергия PV батерия c curve CB сертифициран по Din Rail Mounted
Бързи свойства

Апликацијата TX763 Z(S) DC Серија DC Минијатурни Прекинувач, важат за оценка тековната 40 A или помалку, еднонасочна струја оценка напон 220 V и 1000 V...

BGN 38.40
Автоматичен прекъсвач MCB 1000V DC DC 4P 6A за фотоволтаична система за слънчева енергия PV батерия c крива CB сертифициран по Din рейк за монтаж
Бързи свойства

Апликацијата TX763 Z(S) DC Серија DC Минијатурни Прекинувач, важат за оценка тековната 6 A или помалку, еднонасочна струја оценка напон 220 V и 1000 V...

BGN 38.40
2P 50A DC 500V DC автоматичен прекъсвач MCB за фотоволтаична система за слънчева енергия PV батерия c curve CB сертифициран по Din Rail Mounted
Бързи свойства

Апликацијата TX763 Z(S) DC Серија DC Минијатурни Прекинувач, важат за оценка тековната 50 A или помалку, еднонасочна струја оценка напон 220 V и 500 V...

BGN 20.00